Не поспішайте купувати в Інтернеті та в магазинах готові устілки з супінатором

Інтернет і респектабельні магазини взуття перевантажені пропозиціями готових ортопедичних устілок з супінатором (подокоректорів). А чи варто їх купувати – про це і піде наша розмова.

 

Для профілактики і лікування плоскостопості та зменшення навантажень на ноги і хребет вам пропонують широкий вибір устілок з супінатором (ортопедичні розвантажувальні подокоректори) російського та німецького виробництва. Є пропозиції, що ортопедичні устілки для спортсменів, дорослих і дітей підбере лікар-ортопед за ціною від 800 до 1200 грн і більше. Консультація лікаря-ортопеда безкоштовна.

Дійсно, ортопедичні устілки (подокоректори) в цілях покращення здоров’я практично потрібні усім людям, а не тільки тим, що страждають плоскостопістю. Про це чудово описано на нашому сайті в рубриці публікацій «Наше здоров’я» в статтях:

1.Корекція стоп за допомогою подокоректорів зробить ваше життя більш яскравим і повноцінним.

2.Індивідуальні ортопедичні устілки (подокоректори) рекомендуються всім.

3. Подокоректори попереджують деформацію опорно-рухового апарату у жінок в період вагітності.

4. Гідротехнологія формування устілок-супінаторів при плоскостопості.

5. Поради хворим на цукровий діабет.

6. Подбаймо про свої ноги.

7. Ортопедичні подокоректори подбають про ваші ноги.

8. Діабетична стопа та її лікування.

9. Індивідуальні ортопедичні устілки (стельки) допоможуть зняти біль в ногах.

Ознайомившись з цим матеріалом ви зрозумієте, що тільки індивідуальні ортопедичні устілки (подокоректори) можуть повноцінно надати вашим ногам і хребту допомогу. Що стосується безкоштовної консультації лікаря-ортопеда при підборі устілок, то це чистий лохотрон, бо виходячи із їх ціни - послуги лікаря вже увійшли у їх вартість. Поцікавтесь ціною на виготовлення індивідуальних устілок і вам буде все зрозуміло, що вас в черговий раз розводять.

Тож не поспішайте витрачати гроші на пропозиції підбору готових устілок – в більшості випадків вони недостатньо ефективні. Лікарі-ортопеди вважають, що ортопедичні устілки, виготовлені без індивідуального врахування факторів, що впливають на м’язову систему, опорно-руховий апарат та організм в цілому, не можуть ефективно виконувати свою функцію.

Підготував Володимир Тарасюк, експерт дорадник