ВІО препарат Джерело для очищення озер та ставків не пройшов випробування

ВІО препарат Джерело для очищення озер та ставків не пройшов випробування, яке проводила команда Ревізор дорадчої служби «Агросвіт України».

До нашої служби надійшли звернення на те, що придбані в магазині в м. Києві препарати Джерело для очищення озер та ставків не дають позитивного результату.

В цілях перевірки ми придбали три упаковки указаного препарату. На упаковці зазначено, що це концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів та мінералів для запобігання цвітіння води та усунення неприємного запаху.

Потрапивши в водне середовище, бактерії із складу препарату інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрації у водоймі.

Завдячуючи швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин біопрепарат ДЖЕРЕЛО для очищення озер та ставків сприяє самоочищенню водойми, а саме:

-          зменшує накопичення донних утворень та ризик розмноження патогенних мікроорганізмів;

-          запобігає неконтрольованому росту водоростей, а також утворенню сторонніх запахів.

При розведенні риб в штучних водоймах ДЖЕРЕЛО дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів та без підвищення біологічної потреби в кисні.

Інструкція по застосуванню:

Існує два методи використання препарату:

1.                      Використання сухого препарату  - стандартна доза  - 1 г біопрепарату на 1 м2 водойми і щомісячна доза – 0,5 г на 1 м2. Біопрепарат рівномірно розподілити по поверхні водойми.

2.                       Залежно від площі поверхні водойми, приготувати стартову дозу робочого розчину. Для цього відміряну кількість препарату залити не хлорованою відстояною водою кімнатної температури до утворення однорідної маси і дати настоятися 30 хв (1 г на 0,5 л води – стартова доза на 1 м2, 0,5 г на 0,25 л – щомісячна доза на 1 м2).

Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Даний метод є найбільш еффектиним.

Готову сумі ш рівномірно розподілити по водоймі.

Увага! Бактерії в процесі життєдіяльності споживають кисень. Тому за наявності у водоймі риби або інших живих істот, щоб уникнути нестачі кисню не перевищуйте дозування препарату.

В одному грамі препарату не менше 1 млрд життєздатних клітин.

Препарат фасується в пакети по 20 г.

Термін зберігання – 3 роки від дати виготовлення.

Ексклюзивний представник на території України ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 14а, оф.25. Тел. (044) 362-60-23, (098) 294-64-66, (066) 205-61-61, (093) 601-05-11 www.jerelo.kiev.ua

Виготовлено та розфасовано підприємством «Джерело-Україна». ТУ У 20.1.21595517-003:2015.

При перевірці препарату були дотримані всі вимоги наданої інструкції, але позитивного результату ми так і не отримали. Препарат не вплинув ні на запах води, ні її прозорість, ні на наявність фітопланктону.

При повторній перевірці ексклюзивному представнику на території України ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. було запропоновано прийняти участь в перевірці, але з невідомих причин він відмовився. Також ФОП Джемесюку В.П. було запропоновано, щоб він допоміг нам зв’язатися з розробником цього препарату, але і тут він зіслався на відсутність часу.

Не втішні результати і по іншому препарату, що реалізує ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. Але про це вже буде окрема розмова після завершення повторних випробувань.

Тож дорадча служба ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати торговій сіті реалізовувати препарат Джерело для очищення озер та ставків.

ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. ми бажаємо як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39