Агрофірма-Елітсортнасіння не бореться за якість своєї продукції

В попередній статті «Агрофірма-Елітсортнасіння суттєво знизила якість своєї продукції» дорадча служба ревізор «Агросвіт України» критикувала Агрофірму-Елітсортнасіння за низьку якість насіння.

Наша дорадча служба ревізор «Агросвіт України» переслідує не рейдерство і знищення підприємств, а загострення уваги керівників підприємств на власних недоліках в роботі.

Як тільки адміністрація підприємства переконує нас, що всі недоліки виправлені ми тут же знімаємо із сайту статті з критикою.

На жаль керівництво Агрофірми-Елітсортнасіння, яка знаходиться по вул. Народного Ополчення 15, м. Київ www.elitsort.com.ua не прислухалось до нашої критики і продовжило реалізацію неякісного насіннєвого матеріалу. При черговій перевірці насіння огірків Фенікс виявилося, що воно не відповідає заявленому сорту. Не втішні результати і по насінню інших культур. Нічого не змінилося і в обслуговуванні клієнтів.

Тож дорадча служба ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати сільгоспвиробникам насіннєвий матеріал Агрофірми-Елітсортнасіння.

Адміністрації Агрофірми-Елітсортнасіння ми бажаємо як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39