Канді з кобальтом, придбане в фірмі «ПЧЕЛОСАД» призвело до загибелі бджолиних сімей

Пасічники Житомирщини показали представникові дорадчої служби дивне канді з кобальтом, яке придбане у фірми «ПЧЕЛОСАД», м. Київ, вул. Ахтирська 6-Б, www.pchlosad.com.ua      www.pchelosad.agrovektor.com і яке не бажали споживати бджоли.

На початку березня при першій весняній ревізії вони заклали канді з кобальтом у вулики, де був відсутній корм. Бджолосім’ї у цих вуликах загинули з голоду, а канді залишилося не займаним.

В цілях перевірки ми розклали канді на пасічному точку, але ні одна бджола навіть не сідала на нього. Більше того, навіть в сонячну погоду канді залишалося дуже твердим.

Працівники магазину «ПЧЕЛОСАД» звинувачують магазин «Вулик» м.Київ, вул. Козацька 124/5, який поставляв їм це канді з кобальтом.

В свою чергу власник магазину «Вулик» Микола Маринюк стверджує, що під марку його канді фірма «ПЧЕЛОСАД» реалізує невідомо де взяту продукцію, тобто підробку.

Та в будь якому випадку в першу чергу несе провину фірма «ПЧЕЛОСАД», м. Київ, вул. Ахтирська 6-Б, www.pchlosad.com.ua      www.pchelosad.agrovektor.com, яка реалізує неякісний товар.

Це вже другий негарний випадок з цією фірмою. В попередній публікації ми розповідали про неякісні стрічки САНРОЙ, які реалізує «ПЧЕЛОСАД».

Ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати пасічникам купувати продукцію в магазині «ПЧЕЛОСАД», м. Київ, вул. Ахтирська 6-Б, www.pchlosad.com.ua      www.pchelosad.agrovektor.com

Дорадча служба ревізор «Агросвіт України»

067-656-59-39