Свіже морожене філе минтая – це не риба, а вода

До редакції дорадчої служби звернулися мешканці м. Києва з проханням пояснити, чому у свіже мороженому філе минтая, придбаному в київському магазині «Дари моря» вул. Павлівська, 23 більше води, ніж риби.

Після проведеної перевірки цей факт повністю підтвердився. Та найгірше те, що подібна продукція зустрічається не тільки в магазині «Дари моря», а майже по всім магазинам України, де торгують свіже мороженою рибою.

Це наша плата за революцію, в результаті якої ми втратили майже весь рибний флот. Так сталося, що далеко не все населення України підтримувало революцію. Одними із тих хто різко осудив нашу революцію були морські рибники, які першими заявили про вихід із складу Державного агентства рибного господарства України.

Ще ні одна революція за всю історію людської цивілізації не принесла користі людям. Не виключення і наша революція.

Тож вода замість риби, інфляція, обкрадання населення, відсутність соціальної справедливості – це все плата за неповагу до історії розвитку людської цивілізації. Ми забуваємо тезу: «Революцію замислюють романтики, роблять герої, а користуються її наслідками негідники». Огляньтеся навколо: подивіться на нашу Верховну Раду, Уряд, адміністрацію Президента та самого Президента і ще раз переконайтесь наскільки доречні ці слова.

Щодо минтая, то тут відповідь однозначна: наша дорадча служба не може рекомендувати купувати свіже морожене філе минтая не тільки в київському магазині «Дари моря», а і в інших магазинах, тому що якісно заморожене філе риби ми не виявили. Але якщо вам до смаку рибна вода, то купуйте свіже морожене філе минтая… В цьому філе її вдосталь.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39