Клубна картка Walkmaxx приносить розчарування

Так уже склалося, що велику кількість товарів ми купуємо через Інтернет-магазини. Багато фірм пропонують придбати клубні картки, які дозволяють купувати товар з суттєвими знижками.

ТОВ «Студіо модерна» через Інтернет-магазин Walkmaxx теж пропонує стати членом їхнього клубу та отримати суттєві знижки при придбанні унікального взуття з інноваційною формою підошви.

На їхньому сайті www.walkmaxx.com.ua зазначено, що продукція Walkmaxx допоможе поліпшити Ваше самопочуття, адже надає стопі підтримку, запобігаючи таким неприємностям, як втома й набряки від довгих прогулянок.

При реєстрації на сайті Ви також отримуєте чудову можливість стати членом Клубу 5!

Всього кілька клацань мишкою - і Ви приєднаєтеся до ексклюзивної категорії покупців з безліччю привілеїв і привабливих переваг. Наведене нижче - тільки приклад!

Що дає вам картка Клубу 5?

·         Гарантований цінний подарунок при вступі

·         Знижки до -60% на популярні товари

·         Знижки й подарунки до Дня народження

·         Пріоритетне повідомлення про нові акції

·         Спеціальні туристичні пропозиції від наших партнерів

·         Пріоритетна доставка

·         VIP-обслуговування в наших магазинах і колл-центрі

·         ...Та багато, багато іншого!

У Вас вже є клубна картка? Активізуйте її у розділі "Ваш обліковий запис" і почніть насолоджуватись перевагами! Увійдіть або зареєструйтесь ЗАРАЗ.

Що таке Клуб 5?

Клуб 5 – це ексклюзивна програма лояльності для наших клієнтів, розроблена з метою забезпечити найкращий сервіс та якісну продукцію за найнижчою ціною. Клубна картка – це перепустка в світ привабливих знижок для всієї сім'ї!

Що означає "бути членом Клуба5"?

Це означає, що ви стаєте VIP-клієнтом і отримуєте право на численні привілеї. Кращі пропозиції для членів Клубу 5 позначені спеціальним логотипом - зверніть на нього увагу, коли вибираєте товари на нашому сайті.

Реклама чудова, а що на ділі?

А на ділі одне розчарування. Бо придбавши кросівки зі знижкою по клубні картці на 100 грн ви вже на другий день дізнаєтесь, що на придбані вами кросівки зроблена знижка 400-600 грн. Тож спочатку реалізується товар по клубним карткам зі знижкою 100 грн, а коли завершені продажі для членів клубу, то в подальшому робиться знижка на товар на 400-600 грн.

Та і це далеко не все. Зайшовши в магазин Walkmaxx ви переконуєтесь, що всі товари китайського виробництва далеко не кращої якості, а деякі з них - це звичайний ширпотреб з завищеною ціновою політикою.

Нерідко зазначені розміри на кросівках не відповідають дійсності. Для китайських кооперативів це явище дуже розповсюджено. А враховуючи низьку професійність менеджерів фірми Walkmaxx, ви можете отримати далеко не той товар, який вам потрібно.

По ряду причин не завжди можна повернути придбаний товар.

Наша дорадча служба не може рекомендувати купувати товари в ТОВ «Студіо модерна» через Інтернет-магазин Walkmaxx та його магазини.

Дорадча служба

067-656-59-39