Клей контактний МОМЕНТ ГЛОБУС клеїть швидко все, але на короткий термін

До нашої дорадчої служби звернулись мешканці Києва і Київської області з проханням дати оцінку універсальному клею Момент Глобус, який не виправдав їхню надію.

В інструкції на тюбику зазначено, що клей призначений для швидкого та якісного склеювання виробів з металів, пластиків, дерева, шкіргалантереї, гуми, кераміки, скла та інших матеріалів в будь-якому поєднанні.

Ми перевірили дію клею Момент Глобус і дійшли до висновку, що даний клей дійсно може склеювати будь-які матеріали, але на нетривалий час.

Тобто цей клей дає можливість швидко з’єднати матеріали і роз’єднати їх. Тож якщо вам потрібно щось склеїти на короткий термін, то скористайтесь клеєм Момент Глобус, який виробляє завод «Хімік-Плюс» м. Бровари, Київська обл., вул. Лісова, 4 www.himik-plus.com  Виробник проявив турботу про те, щоб при необхідності склеєні матеріали легко і швидко роз’єднувались, про що випадково забув зазначити в рекомендації по користуванню.

По своїй дії клей «Момент Глобус» - це аналог клею «Кристал», про який ми розповідали в попередніх публікаціях. Ці клеї можна назвати близнюками від різних «батьків».

Дорадча служба

067-656-59-39