Морозильна камера beko FS 225320 – це жах

До нашої редакції надійшло декілька скарг на низьку якість морозильної камери beko FS 225320.

При перевірці скарг встановлено, що не дивлячись на гарну рекламу морозильної камери beko FS 225320, її можна віднести до серії найгірших морозильних камер, які є на ринку України.

В свій час дійсно румунська фірма beko славилась своїми високоякісними товарами на весь світ, але зараз вона має зворотну славу.

Морозильна камера beko FS 225320 як і інші товари цієї фірми напічкана обладнанням китайського виробництва. Тож можна вважати, що це товар не румунського, а китайського виробництва. Більше того,  - це не просто товар китайського виробництва, а дужне низькоякісний товар китайського виробництва.

Перше з чим стикаєшся – це шуми, які вилучає морозильна камера. Та с цим недоліком ще можна боротися, поставивши морозильну камеру подалі від людей (в комору, веранду, гараж чи ще куди-небудь…).

А ось з другим недоліком дещо складніше. Уже через пів року експлуатації більшість морозильних камор beko втрачають герметичність. І тут з’ясовується, що на втрату герметичності дверець морозильної камори гарантія не розповсюджується. Більше того, в Україні в продажі немає ущільнюючої гуми до морозильної камори beko та і по іншим питанням ремонтні можливості дуже обмежені.

Доволі часто відбувається розгерметизація і запіненої частини морозильної камори.

Є проблеми і з розморожуванням холодильної камори.

Варто також зазначити, що морозильні камори beko та інша продукція цієї фірми в основному попадає в Україну як контрабандний товар через м. Вінниця. Завдяки високим покровителям владних структур м. Вінниця по розповсюдженню контрабандних товарів лідирує в Україні. В цьому не складно переконатися, якщо пройти по всім оптовим  складам-магазинам цього міста як промислового, так і продовольчого напряму.

Усім відомо, що левова частина цигаркового бізнесу знаходиться у тіні. І коли при тотальній перевірці цього бізнесу податківцями цигарки зникли по всій Україні, то єдине місце, де продовжувалася нелегальна оптова торгівля цигарками – це місто Вінниця. Саме з Вінниці була забезпечена безперебійна нелегальна торгівля цим товаром по всій Україні. Тож не випадково кажуть, що той хто кричить: Держи злодія! – і є злодій.

Гарантія на контрабандні товари не розповсюджується.

Враховуючи недоліки, які має морозильна камера beko FS 225320 ми не можемо рекомендувати дослуховуватися до реклами цього товару та іншої продукції фірми beko. Також радимо більш прискіпливо відноситися до будь-яких товарів, що мають Вінницькі  корні. Бо ні Порошенко, ні Гройсман не відшкодують Вам за ремонт придбаної контрабандної продукції.

Довідки за тел. 067-656-59-39.