Бензопила "Енергомаш" турбується про Ваш фізичний стан. В.Наливайко.

Бензопила «Енергомаш» турбується про Ваш фізичний стан  

Головна перевага бензинових цепних пил в тому, що вони універсальні по використанню. Їх використовують при зрізі дерев, обрізці саду, заготівлі дров та при будівництві дерев’яних конструкцій. 

На ринку України представлений такий великий модельний ряд бензопил, що навіть просте перерахування моделей займе щонайменше 3 журнальних сторінки. Та далеко не всі бензопили відповідають своєму призначенню. Так бензопила російсько-китайського виробництва «Енергомаш ПТ-9937Б» не тільки може різати деревину, а ще й розвиває вашу мускулатуру.

 

Як? Здивуєтесь ви. Вона ж легенька, важить всього 4,2 кг.

 

Дійсно, одна із її переваг - це незначна вага і тому її купують в основному садівники для обрізки старих дерев і люди похилого віку.

 

Але є ще одна перевага цієї бензопили, про яку російські конструктори чомусь не повідомляють. Головне призначення бензопили «Енергомаш ПТ-9937Б» не різати дрова, а розвивати мускули людини.

 

Так, для того щоб запустити двигун бензопили «Енергомаш ПТ-9937Б» необхідно разів 30-40 смикнути шнур стартера.

 

Двигун може запуститися і з другого чи третього разу, якщо у вас розвинена різкість руху боксера. А якщо у вас немає такої різкості в руках, то і після 50-го разу вона може не запуститися.

 

Та не засмучуйтесь і не лайте російських виробників.

 

Вони ж турбуються про ваше здоров’я.

 

Продовжуйте далі смикати за шнур стартера і через пару років у вас все вийде.

 

Ви тільки уявіть собі на хвилиночку, які у вас будуть мускули і різкість руху, коли наступить той час, що ви зможете запускати двигун бензопили «Енергомаш ПТ-9937Б» з другого чи третього разу.

 

І все це завдяки славним російським конструкторам «Енергомаш».

 

Тож давайте подякуємо їм за їх турботу про наш фізичний стан.

 

 

В.В. Наливайко