Індивідуальні ортопедичні устілки (стельки) допоможуть зняти біль в ногах

Щоб зрозуміти, чому так часто болять ноги давайте завітаємо до взуттєвого магазину й зробимо певні спостереження, які можливо, вам і стануть у пригоді. Ми всього-навсього подивимось, як люди добирають собі черевики.

Так ось, чи часто ви побачите поряд з покупцем взуття фахівця-ортопеда? Це рідкісне явище.

Так вже у нас традиційно склалося, що при купівлі черевиків українські покупці менш за все дбають про ортопедичний бік справи, звертаючи увагу виключно на зовнішні якості товару та ще на добротність матеріалу. А решта – аби не було затісне. За те потім часто за цей вибір розплачуємося біллю у ногах та іншими проблемами нашого здоров’я.

Серце, кров’яний тиск та інші поширені недуги – ось на що звертаємо увагу, а ноги – це, мовляв, дрібниці, нічого серйозного з ними не трапиться.

Та чи справді це так?

Неблагополуччя з ногами часто починається ще у дитинстві. Кожна третя дитина потерпає від деформації стопи, серед дорослих 80%, а серед людей старшого віку 99% живуть з неприємними відчуттями у стопах, гомілковому, тазостегновому, стегновому суглобах. Бо ноги не лише «носять» нас, у ногах зосереджена переважна більшість нервових закінчень рефлекторних зон, тісно пов’язаних з відповідними внутрішніми органами тіла.

Трапляється таке: самопочуття ніби й нормальне, а ось із ногами щось негаразд – відчувається якийсь дискомфорт, людина втомлюється навіть після нетривалого ходіння. Безумовно, що першопричиною є незручне, що не пасує до стопи, взуття. Це й призводить до незначних, на перший погляд, деформацій. Якщо ноги й болять, якщо і в суглобах якісь не дуже приємні відчуття, то це списують на вік та втому. Рідко у кого виникає слушна думка проконсультуватися у лікаря-ортопеда. Звертаються, коли вже «припече», коли й терпіти далі не можна. А цю біду можна ж попередити.

У всьому світі люди дружать з лікарями-ортопедами, систематично радяться з ними, з їх допомогою й добирають взуття. А у нас, на жаль, саме поняття – ортопедично підібране взуття – не в пошані. А звідси й та поширеність ортопедичних дефектів ніг, про які йшлося вище. Зокрема й плоскостопості. Плоскі стопи, втративши здатність амортизувати навантаження на ноги, провокують біль та інші незручності під час ходіння, набряки, спричиняють загальну скелетно-м’язову деформацію, викривлення хребта, що призводить у кінцевому рахунку до серйозних захворювань, які, до того ж, важко піддаються лікуванню.

Зі своїми проблемами люди звертаються до нашого спеціалізованого центру стопи. Наші фахівці активно працюють як у профілактичному, так і у лікувальному напрямку: навіщо ж допускати до захворювання, коли можна його попередити, а якщо вже це трапилося, то негайно потрібно допомогти стопам.

У нас виготовляються індивідуальні ортопедичні подокоректори, які мають полегшити навантаження на стопу. Ми освоїли методику, якій досі немає аналогів у світі – гідро формування подокоректорів. Це єдиний об’єктивний спосіб отримати точний відбиток стопи. Це враховує суто індивідуальну анатомічну будову стопи пацієнта, стан його м’язів та сухожиль, навіть масу тіла, що за традиційної методики виготовлення подокоректорів не враховується.

Пружна поверхня подокоректорів забезпечує постійний масаж стопи під час ходіння, поліпшує кровообіг та обмінні процеси, збагачує шкіру киснем. А якщо за великим рахунком, то це і є попередження плоскостопості. Подокоректори є таким собі тренажером для м’язів та зв’язків, розвантажують тіло. Лікарі-ортопеди рекомендують їх при артрозах, остеохондрозах, подагрі, травмах ніг. Такі пристосування допомагають людям з надлишковою вагою та вагітним жінкам.

Додамо до цього, що розробки столичного спеціалізованого центру стопи «РІКІ» належно оцінено і вченими. В цьому можна переконатися, зайшовши на сайт: www.riki.kiev.ua в розділ відгуки й рекомендації.

Дослідження підтвердили належну лікувальну й профілактичну ефектиність методу гідро формування подокоректорів. Як виявилося, застосування цих пристосувань корисне і для хворих на цукровий діабет. Але користь розробок центру стопи не лише в цьому: фахівці прищеплюють ортопедичну культуру при виборі взуття, вчать берегти власні ноги, про які ми, на жаль, так мало дбаємо.

Ортопедичний центр стопи «РІКІ» веде свою діяльність згідно європейським і світовим стандартам якості медичних послуг.

Замовити індивідуальні ортопедичні подокоректори (стельки) для дітей і дорослих людей можна в м. Києві за адресою:

Солом’янський район, поліклініка НАН, вул. Гарматна, 47, каб.111. Тел. (067) 140-29-74, (050) 462-03-55.

Солом’янський район, КМКЛ №4, вул. Солом’янська, 17. Тел. (067) 848-24-97, (066) 780-32-49.

Дніпровський район, дитяча поліклініка, вул. Шептицького, 5. Тел. (066) 215-71-07, (063) 265-36-68.

Дарницький район, Мед. центр «Агапіт», вул. Лебедєва, 14-А, каб. 3. Тел. (067) 390-29-87.

Деснянський район, доросла поліклініка, вуд. Драйзера, 19, каб. 324. Тел. (067) 939-99 80.

Довідки за тел. (067) 209-87-56, (097) 480-72-07.

Ваш консультант – директор столичного спеціалізованого центру стопи «Рікі» Тамара Олександрівна Басанько