Імунноенергетичний мед TVV

Приємна новина. Після чотирохрічних випробувань в Музеї сучасної апітерапії, який створений на базі Навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб України завершена розробка чотирьох видів імунноенергетичного меду TVV-1, 2, 3, 4 і допінгового енергетичного меду TVV спорт.

Імунноенергетичний мед TVV-1, 2, 3, 4 і допінговий енергетичний мед TVV спорт немає нічого спільного з уже існуючими енергетичними або імунними медами.

При виготовленні цього меду відбувається активне насичення додатковими мікро- і макроелементами, які сприяють покращенню імунної системи людини.

На жаль, в більшості випадків ми згадуємо про свою імунну систему, коли при досягненню зрілого віку всіма доступними методами і способами намагаємося якомога довше залишатися молодими. Звичайно, це цілком природне бажання, але роки все ж беруть своє, і організм все менше чинить опір процесам старіння. На обличчі з’являються морщини, а на голові сивина, тіло втрачає еластичність, частенько турбують різні захворювання і все це результат ослаблення імунної системи. З віком організм людини поступово втрачає імунітет, тобто здатність чинити опір хворобам.

Однак є ефективний спосіб змусити імунітет людини повноцінно працювати, не дивлячись на постійне «цокання» біологічного годинника.

В свій час своєрідний прорив в цьому напрямі зробило НВО «Екомед», яке під керівництвом Володимира Пилипчука розробило цілу серію фітоконцентратів, які стимулюють імунну систему людини справлятися з різними захворюваннями. Одним із найбільш поширених з них є фітоконцентрат Джерело. За складом – це водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника, шавлії, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячнику, материнки, полину, сухоцвіту, чебрецю, череди, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки, кореневища аїру, оману, перстачу, чаги.

Багато апітерапевтів робили спроби виготовити за цією схемою імунний мед, додаючи в цукрові сиропи або у воду різні трави.

Як в першому так і в другому випадку ніякої користі від такого меду не буде, а про лікувальні властивості тут і говорить нічого. Бо цукровий сироп перероблений бджолами за складом залишається цукровим сиропом з консистенцією схожою на мед. При додаванні у воду різних травце теж помилковий шлях, бо вже через 6-10 годин, а в деяких випадках і раніше у воді відбувається бродіння.

Тож такі лікувальні меди здатні не лікувати, а шкодити здоров’ю. Це все було підтверджено лабораторними дослідженнями.

Тому був апробований інший шлях з використанням пам’яті води. Це щось на зразок виготовлення рідкого органічного добрива Ріверм.

Цей імунноенергетичний мед можна назвати «коморою вітамінів та макро- і мікроелементів», які сприяють покращенню захисних функцій організму людини.

В цьому продукті містяться практично всі мікроелементи, необхідні для зміцнення імунітету і забезпечення обмінних процесів в організмі. Зокрема, фруктоза і глюкоза благотворно впливають на печінку, фолієва кислота сприяє кровотворенню, а аскорбінова кислота укупі з каротином і тіаміном відповідають за нормальний зір і опірність інфекціям. Мікроелементи, що містяться в цьому незвичайному меді стимулюють вироблення антитіл, зміцнюють імунітет організму і опірність до хвороб та суттєво покращують потенцію у чоловіків. Все це робить імунноенергетичний мед цілющим продуктом, який може допомогти боротися з будь-якою хворобою та призупинити передчасне старіння людини.

Багатьох дивує, чому в контрольних групах ми застосовували фітоконцентрати НВО «Екомед». Судіть самі: Дія фітоконцентрата Джерело нормалізує кількість лімфоцитів та їх субпопуляційний склад, регуляторні механізми імунітету (співвідношення Т-хелперів та Т-супресорів), регулює їх активність та вироблення монокінів та лімфокінів, нормалізує антитілопродукуючу функцію як за видами імуноглобулінів, так і за їх молекулярним складом.

Вживаючи Джерело діти рідше хворіють на застудні та вірусно-інфекційні захворювання, і це незважаючи на фізіологічну незрілість системи імунного захисту.

Джерело має помірну антистресову, протипухлинну та виражені радіопротекторну, репаративну, антиоксидантну дії, активізує кровотворення, посилює працездатність та чоловічу потенцію.

Джерело забезпечує надійний ефект при лікуванні грипу, ГРЗ, гепатитів, туберкульозу, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу та багатьох інфекційних захворювань.

Тому в своїх дослідженнях ми опирались на результати, які дає застосування фітоконцентратів Джерело і Джерело І. Саме завдяки цим чудовим фітоконцентратам нам вдалося виготовити імунноенергетичний мед TVV-1,2,3 і 4, який перевершив очікувані результати. Це як в спортивному змаганні: якщо ви маєте гарного суперника, то маєте шанс покращити свій рекорд. Роль цього суперника у нас виконало НВО «Екомед».

Звичайно, технологія виробництва імунноенергетичного меду TVV-1,2,3 і 4 значно складніша і дорожча, ніж фітоконцентратів НВО «Екомед», але тут ми маємо і відповідний результат, який вартий цього. Бо найдорожче на світі це наше здоров’я.

Спосіб застосування і дозування: для попередження захворювань – 1 столову ложку імунноенергетичного меду запити склянкою води за 10-15 хвилин до вживання їжі (ранком) або через 20-30 хвилин після сніданку; при наявності захворювання – два-три рази на день за 10-15 хвилин до вживання їжі або через 20-30 хвилин після вживання їжі (вечором краще незадовго до сну). До речі,якщо з'їсти незадовго до сну одну чайну ложку навіть звичайного меду (без пестицидів, важких металів і антибіотиків) – це суттєво допоможе підтримати діяльність мозку. Це дуже важливо, тому що під час сну мозкова діяльність не припиняється і для її нормального функціонування потрібна постійна підзарядка. Мед стане відмінним способом такої підзарядки. Також зберігається в печінці і фруктоза, вона утворює там свого роду енергетичні запаси, які вночі допомагають живити мозок. Сон стає міцним і здоровим в результаті такого впливу меду на мозок, а пробудження стає при цьому легким і бадьорим. Що стосується імунноенергетичного меду, то тут ці процеси будуть протікати в декілька разів ще краще.

Курс – 6 тижнів. Повторний курс – після тижневої перерви.

Протипоказання: Відзначено, що приблизно 3% всього населення нашої планети мають якісь протипоказання меду, а відповідно і до імунноенергетичного меду.

Дуже обережно слід підходити до вживання (а при можливості — повністю виключити) мед людям, страждаючим цукровим діабетом першого типу, тобто інсулінозалежним людям. При даному захворюванні потрібно ретельно коригувати дозування інсуліну короткої дії. Тим же, хто страждає на цукровий діабет другого типу, допустимо вживати мед в обмежених кількостях (і тільки з дозволу лікаря).

Деякі люди мають підвищену чутливість до речовин, які містяться в меді. Тому навіть чайна ложка цього продукту може спровокувати у них нежить, шкірні висипи або ж напад задухи. У цьому випадку мед слід повністю виключити з раціону.

Існують протипоказання меду для людей з індивідуальною непереносимістю. Досить часто навіть незначна кількість меду для них є причиною виникнення сильних запаморочень. Дуже обережно слід ставитися до меду при появі шкірних алергічних реакцій на даний продукт.

Як бачите, протипоказань щодо імунноенергетичного меду є багато, але це стосується біля 3% населення нашої планети. Тож для 97% людей імунноенергетичний мед буде в нагоді.

Людство завжди приділяло велику увагу меду, як продукту, який формує основу нашого здоров’я. Так атлети Греції приблизно дві тисячі років тому медом буквально об'їдалися. Вони розуміли, що цей солодкий нектар накачував їх енергією і збільшував витривалість організму. Сьогодні вчені підтверджують таку теорію грецьких атлетів. Ця особливість меду пов'язана з тим, що він містить велику кількість глюкози і фруктози, які сприяють виробленню значної кількості глікогену в печінці людини. Рівень цукру в крові людини підтримувати просто необхідно, якщо мають місце численні навантаження і тренування. На жаль, сучасні меди в абсолютній більшості не здатні це робити в силу наявності в них пестицидів, важких металів, антибіотиків та інших шкідливих речовин. Саме це була одна із причин виготовлення імунноенергетичного меду, який би дав можливість спортсменам менше втомлюватися та природним способом надати їм можливість покращити свої досягнення без шкоди для здоров’я. Це стосується і людей, які виконують важку фізичну роботу.

Якщо щодня вживати всього 2-3 столових ложок імунноенергетичного меду, тоді Ви завжди будете відчувати себе добре, вас менше турбуватимуть неприємні інфекції і захворювання, сон покращиться і пройде хронічна втома.

Завдяки вживанню імунноенергетичного меду в кишечнику людини залишаються тільки «хороші» бактерії. Тож таким чином, поліпшується травлення, а це є запорука нашого здоров’я. Він буде в нагоді і при виразках шлунка. Якщо вас постійно мучить біль в м'язах або навіть запалення в колінах, то і тут імунноенергетичний мед буде вам в нагоді.

Звичайно, при важких захворюваннях імунноенергетичний мед це не панацея, але це великий шанс для ведення повноцінного життя.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

Довідки за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32,

095-548-05-28.