Доглянути за Вашим газоном допоможе тример

Доглянути за Вашим газоном допоможе тример

 

 

 
  Приємно находитись в саду чи на дачній ділянці з доглянутими газонами, клумбами, що радують око. Але краса сама по собі не народжується і кожний дачник, селянин чи господар котеджу знає, як важко справлятися з проблемами, пов'язаними з доглядом за ділянкою. Траву на газонах і в саду необхідно періодично скошувати. Скошування трави звичайною косою приємна річ, але це потребує багато часу і значних фізичних навантажень. Тому все більше й більше людей щороку вдаються до допомоги тримерів, газонокосарок і сінокосарок, які створені спеціально для полегшення життя дачників і селян. 

 

Модельний ряд цих пристроїв, представлений в даний час на ринку садового обладнання, досить різноманітний. Електричні моделі можуть працювати як від розетки, обмежуючи в цьому випадку свій робочий простір довжиною шнура, так і від акумулятора. Вони екологічно безпечні, мають невелику вагу і менше шумлять. Бензомоторні моделі, обладнані дво-, або чотиритактними двигунами, звичайно більш надійні і набагато потужніше електричних.

Як електричні так і бензинові тримери дають можливість легко впоратися з травою на вузьких трав’яних майданчиках, біля дерев, кущів, стін, сходів, бордюр або огорож, тобто там, де неможливо виконати цю роботу за допомогою газонокосарки. На багатьох присадибних ділянках або прилягаючих до будинків територіях існують місця, куди не те, що газонокосарці, а і звичайній традиційній косі не добратися, і в цьому випадку створити охайний вид газону допомагає тример. Також тримери допомагають створити акуратний вид галявинам з нерівним рельєфом. Електричний або бензиновий тример, це той інструмент, який акуратно зріже траву, навіть якщо ділянка - розміром з долоню. Тример дозволяє зробити траву потрібного вам розміру. Ви легко можете зробити її як дуже короткою, так і більш довгою.

Ріжуча частина тримера зроблена у вигляді жорсткої волосіні, яка кріпиться на голівці. Принцип дії у всіх тримерів приблизно однаковий. Електричний двигун обертає волосінь (корд) або ножі, які й скошують (рубають) траву чисто й акуратно.

Нерідко перед дачником, селянином чи господарем котеджу постає питання, що ж придбати: електричну чи бензомоторну модель тримеру, а може краще ручну чи самохідну газонокосарку?

Щоб правильно відповісти на це питання потрібно знати на скільки можливості цієї техніки відповідають задачам та ландшафту вашої ділянки. Розглянемо основні моменти, які треба знати при виборі газонокосарки-тримера.

Тримери бувають 2-х видів: електричні і бензинові.

У кожного типу газонокосарок є свої плюси й мінуси, отже почнемо спочатку.

Електричні тримери. В електричних тримерів максимальна потужність двигуна буває 1000 Вт. У порівнянні з бензиновими косами, вони трохи слабші, але й у них є свої переваги. Тример електричний працює від електричного двигуна. Легка вага, практично безшумна робота, простота експлуатації – такі головні достоїнства електричного тримера. А найголовніше - не треба думати про те, коли закінчиться бензин і масло й треба буде їх знову купувати, а також і про те, як їх змішувати.

На відміну від бензинових тримерів, розташування двигуна в електричних може бути як верхнім, так і нижнім.

Тримери з нижнім розташуванням двигуна добре збалансовані, тобто їх легко тримати в руках і навіть працювати однією рукою. Вони мають невеликі габарити і їх легко можна везти на дачу в руках чи в багажнику машини. До недоліків можна віднести те, що тримери з нижнім розташуванням двигуна мають малу потужність до 650 Вт і ніколи не комплектуються ножами.

Тримери з верхнім розташуванням двигуна більш розповсюджені і вони значно потужніші до 1000 Вт, а у деяких моделей можна замінити насадку з волосінню на насадку з ріжучими ножами.

Тримери також можна розділити на ті, що мають прямий вал з редуктором і на ті, що його не мають. Їхня відмінність не тільки в зовнішньому вигляді, але й у технічних характеристиках. Відсутність прямого вала з редуктором означає те, що ріжучий диск або котушку з волосінню в рух приводить не прямий металевий стрижень, а сталевий тросик, що само по собі є менш надійним, чим стрижень у косарки із прямою штангою, хоча для електричного тримера цього цілком достатньо, на відміну від бензинового, тому що бензинові коси мають значно потужніший двигун.

Електричні тримери останніх моделей мають блокування від перегріву, тобто в випадку перегріву двигуна він автоматично відключається спеціальним тепловим реле (термічним вимикачем).

Звичайно, на відміну від бензинової, за електричною косою треба більше стежити, тобто після 15-20 хвилин роботи, треба виключити її й дати їй охолонути приблизно 15 хвилин.

Існують і професійні електричні коси з потужністю 1800-2700 Вт. Така висока потужність досягається за рахунки редуктора.

Сучасні тримери мають різні насадки, які розширюють їх можливості застосування.

Для зручності користування до тримерів з верхнім розташуванням двигуна передбачений ремінь, що пристібається до тримеру й надівається на плече оператора, що істотно полегшує роботу.

Використовувати електричний тример дуже просто.  Якість продаваної продукції дуже висока. Адже всі фірми дорожать своїм іміджем і намагаються бути номером один на ринку садово-городньої техніки.

Ми познайомили вас з головними відмінностями електричних тримерів від бензинових. 

Отримати докладнішу інформацію, придбати тримери та будь-яку садово-городню техніку можна за тел.:

067-65-65-939 , 097-233-91-32, 095-548-05-28 

Удалого вам вибору!!!!