Там де безсила газонокосарка - у нагоді стане бензиновий тример

Там де безсила газонокосарка - у нагоді стане бензиновий тример

 

 

 

 Ще не так давно кожен квадратний метр навколо дачної ділянки чи селянської садиби використовувався для вирощування овочевих і ягідних культур. Відкриття кордонів до Європи та інших країн світу сприяло формуванню у населення нового світогляду і люди дедалі частіше стали замислюватись над створенням навколо себе душевного комфорту.

На зміну грядкам з’явились квітники, сади з декоративними рослинами, трав’яні газони, присадибні ставки та басейни. Трав’янистий покрив ділянки потребує відповідного догляду, який зводиться до нескладної процедури – періодичного скошування.

Дачники та селяни на невеличких площах навколо осель для скошування трави найчастіше застосовують електричні тримери. Електричні тримери значно дешевші бензинових, але при усіх перевагах електричних тримерів їх можливості обмежуються довжиною електричного кабелю (шнура), тобто на ділянці необхідно встановлювати стаціонарні розетки для розширення електричної мережі або кожен раз прокладати додаткові кабелі, щоб охопити усю ділянку. Окрім цього, через кабель електричним тримером дещо незручно користуватись серед дерев та навколо квітників.

І тут вам в пригоді стане бензиновий тример. Під час роботи з бензиновим тримером немає необхідності постійно тримати в полі зору кабель, і ви зможете скошувати траву на будь-якій відстані від оселі. Бензиновий тример потужніший за електричний, що в свою чергу значно впливає на якість виконаної роботи та витрати часу.

Звичайно, скошувати траву на газонах краще газонокосаркою, але на багатьох присадибних або прилеглих до будинків ділянках є місця, куди газонокосарці не добратися, і в цьому випадку створити охайний газон допомагає тример. Він призначений для скошування трави у важкодоступних місцях, скажімо, навколо стовпів або дерев, біля паркану, бордюрів і в інших затишних куточках, де звичайна газонокосарка не впорається. Також тримери допомагають доглядати за галявинами з нерівним рельєфом.

Часто бензиновий тример плутають з мотокосою. Це не дивно, оскільки навіть фахівці доволі умовно визначили відмінність тримерів від мотокіс (в основному за площею оброблюваної ділянки, ріжучим елементам, формою штанги й потужністю двигуна.

Як ріжучий елемент у тримерах використовують волосінь, а форма штанги може бути «ключкою» або прямою, як у мотокоси. Потужність двигуна тримера, залежно від моделі, може бути від 0,7 до 1,3 к.с. Бензинові тримери мають двотактні, рідше чотиритактні двигуни.

Бензинові тримери здатні до тривалої роботи без зупинки для охолодження двигуна й надзвичайно мобільні завдяки автономному живленню двигуна.

Використовувати тример дуже просто. До кожного комплекту додається докладна інструкція.  Якість продукції дуже висока. Адже всі фірми дорожать своїм іміджем і намагаються бути номером один на цьому ринку. 

Тример бензиновий Jonsered GT 2126

Шведська компанія з виробництва садової техніки пропонує вітчизняному споживачеві новий, високопродуктивний бензиновий тример. З ним буде легко й просто упорядкувати озеленені ділянки вашого саду, підрівняти й скосити траву там, де не пройде звичайна газонокосарка. Рекомендована площа обробки становить близько 500 м/кв. Ідеальний у застосуванні на дачах, невеликих і нерівномірно засаджених газонах, навколо дерев та кущів.

Двигун з потужністю 1,1 к/с (800 кВт) легко стартує за допомогою системи очищення повітря.

Ергономічна рукоятка у вигляді петлі забезпечує користувачеві зручний захват тримера, а отже, більш точну і якісну обробку трави. Ширина скошування становить 40 см, що особливо зручно для широких і густих ділянок.

Легка вага й зручний захват ручки гарантує гарну керованість і мінімальну витрату фізичних сил.

Вага тримера – 4,4 кг. 

Тример Efco Stark 25TR

Модель побутового італійського тримера “Efco Stark 25TR” призначена для скошування трави на середніх і малих площах. Модель проста в роботі і в обслуговуванні, з надійним двигуном внутрішнього згоряння. Обладнана головкою “tap&go”, яка забезпечує автоматичний вихід волосіні, не вдаючись до зупинки двигуна.

Є муфта зчеплення, що дає змогу краще управляти машиною (на низьких обертах пристрій різання не обертається) і створюється підвищений захист двигуна. Шум і вібрації значно знижуються завдяки трансмісії із самозмащувальними підшипниками, забезпечуючи комфорт і успішний результат косовиці. Прогумована “петлеподібна” ручка керування й тримання, здійснює користувачеві зручний захват тримера.

Потужність - 1,0 к.с. (0,8 кВт).

Вага тримера – 4,5 кг. 

Тример бензиновий Efco Stark 25 D

Двигун легко стартує за допомогою “підсмоктування”. Сталевий вал і шатун забезпечують тривалий час користування мототриммером.

Прогумована “велосипедна” рукоятка сприяє зручному захвату тримера. Зручне положення рук під час роботи гарантує гарну маневреність і мінімальну витрату фізичних сил.

Вага – 6,2 кг.

Потужність - 1,0 к.с. (0,8 кВт). 

Тример бензиновий Husqvarna 125C

Тример шведського виробництва обладнаний головкою-напівавтоматом виходу волосіні. Всі деталі виконані з надійних і високоміцних матеріалів.

Ручка керування тримером вигнутої форми дає змогу здійснювати користувачеві зручний захват у процесі його роботи або перенесення. Комфортне положення рук і полегшена вага гарантує високу продуктивність і мінімальну витрату фізичних сил навіть у тяжких умовах роботи (з високою й густою травою).

Вага – 4,4 кг.

Потужність - 1,1 к.с. (0,8 кВт).

Тример бензиновий Husqvarna 125L

Плавний і полегшений старт двигуна створює система “Смартстарт” і повітро-продувний насос.

Ручка керування тримером кільцеподібної форми дозволяє здійснювати користувачеві зручний захват у процесі роботи або транспортування.

Вага – 4,8 кг.

Потужність - 1,1 к.с. (0,8 кВт). 

Тример бензиновий Husqvarna 323С

Побутовий тример Хускварна 323С - один з найлегших кущорізів. Призначений для виконання різних робіт зі скошування трави будь-якої густоти й щільності та невеликих чагарників. Оснащений спеціальною захисною пластиною для головок і ріжучих ножів.

Вага – 4,2 кг.

Потужність - 1,1 к.с. (0,8 кВт).

Тример бензиновий MTD 600 AST

Компанія МТД з виробництва садової техніки пропонує вітчизняному споживачеві новий, високопродуктивний бензиновий тример. Двотактний двигун з високим крутним моментом (7700 об/хв) легко стартує за допомогою системи EZ pull - опір при витягуванні шнура знижується на 60 відсотків. Стінки циліндра виконані із хрому, що збільшує моторесурс коси.

Ергономічна рукоятка у вигляді петлі забезпечує користувачеві зручний захват тримера.

Вага – 5 кг.

Потужність - 1,2 к.с. (0,9 кВт). 

Тример бензиновий MTD MTD 700

2-тактний двигун марки Ryobi, обсягом 31 куб/см з високим крутним моментом (7700 об/хв) легко стартує за допомогою системи AST Start System  - опір при витягуванні шнура знижується на 60 відсотків.

Стінки циліндра виконані із хрому, що збільшує моторесурс.

Ергономічна рукоятка у вигляді кільця забезпечує користувачеві зручний захват тримера.

Вага – 4,5 кг.

Потужність - 1,2 к.с. (0,9 кВт).

 

Тример бензиновий Partner B300B

Привабливий дизайн, простота в роботі, низький рівень шуму - ось головні риси цієї моделі бензотримера. Розроблений для побутового застосування на малих і важкодоступних ділянках. Керування тримером здійснюється ручкою “ U-Образної” форми, яка дозволяє здійснювати користувачеві зручний захват у процесі роботи або транспортування.

Вага – 5,4 кг.

Потужність - 1,1 к.с. (0,8 кВт). 

Тример бензиновий Partner Colibri 25

Побутовий бензиновий тример шведської фірми Партнер спеціально розроблений надлегким і маленьким для повсякденного використання на невеликих і важкодоступних ділянках. Двотактний двигун, потужністю 0,7 кВт і 0,95 к/с економний у своїй роботі. Висока швидкість обертів (7000 про/хв) робить якісну косовицю будь-якого виду трави.

Ручка керування тримером кільцеподібної форми дозволяє здійснювати користувачеві зручний захват у процесі роботи або транспортування.

Низька ціна й легка вага бензотримера - незаперечні переваги над іншими аналогічними моделями.

Вага – 3,4 кг.

Потужність – 0,95 к.с. (0,7 кВт). 

Тример бензиновий Partner T 280

Тример бензиновий Partner T280 новий поліпшений бензиновий тример для побутового застосування на малих важкодоступних ділянках. Особливість моделі в тому, що в розбірному вигляді його стало ще зручніше транспортувати й зберігати.

Вага – 3,4 кг.

Потужність – 0,7 к.с. (0,53 кВт). 

Тример бензиновий Partner T210

Двотактний мотор, потужністю 0,53 кВт і 0,7 к/с, економний і надійний у своїй роботі. Підвищене число обертів (7800 об/хв) робить якісну косовицю будь-якого виду трави.

Ручка керування тримером кільцеподібної форми дає змогу користувачеві здійснювати зручний захват у процесі роботи або транспортування.

Цей бензотример невеликий, легкий (важить лише 3,4 кг), його зручно переносити, транспортувати і зберігати, а своєчасний і належний технічний догляд подовжать термін експлуатації машини.

Тример бензиновий Partner Т 281

Нижню частину штанги тримера можна за бажанням замінити спеціальною насадкою, перетворюючи тример на садові ножиці, культиватор, повітродувку, кущоріз або на пристрій для підрізування країв газонів.

Вага – 3,4 кг.

Потужність – 0,7 к.с. (0,53 кВт). 

Як же правильно вибрати тример?

Насамперед необхідно визначитись, який об’єм роботи виконуватиме тример. Зазвичай ціна тримера вказує на можливість безперервної роботи, його моторесурси та ремонтопридатність. Чим дорожчий тример, тим триваліший час він може працювати і тим вища його ремонтопридатність.

Для невеличких ділянок та якщо у вас є газонокосарка і ви будете використовувати тример тільки за необхідності то вам достатньо придбати найдешевшу модель. Відповідно, чим більша буде безперервна тривалість роботи, тим більш надійна модель вам потрібна. Якщо площа ділянки більше 500 кв.м, вам потрібен не тример, а мотокоса або газонокосарка.

Отримати докладнішу інформацію, придбати тримери та будь-яку садово-городню техніку можна за тел:

067-65-65-939 , 097-233-91-32, 095-548-05-28

Володимир Маковенко, експерт дорадник