Риби годуються самі!

Риби годуються самі!  

           Годівля риби одне із найважливіших питань в риборозведенні. Чим правильніше ми годуємо рибу, тим краще вона росте.В рибних господарствах існує безліч агрегатів і приладів для годівлі риби, але 99% із них масивні, енергоємні і морально застарілі.

Компанія «Імекс-Трейд ЛТД», яка приймає участь в конкурсі «Краща продукція 2011 року», запропонувала для промислових і присадибних водойм годівниці нового покоління, які мають суттєві переваги перед своїми попередниками. 

Професійні годівниці Profi Feeder

 

Годівниці Profi Feeder працюють по маятниковому принципі. Гранули корму вивільняються й падають у воду при коливаннях маятникового стрижня. У риб швидко виробляється рефлекс на падіння корму при торканні стрижня маятника.

Кількість видаваного корму плавно регулюється за допомогою повороту спеціального механізму в трубі годівниці. Корм витрачається оптимально. Розмір корму від 0,3мм до 2мм. Риби підходять до годівниці за кормом, тільки коли вони голодні. У результаті вони можуть одержувати тільки необхідну кількість корму, що потрібно організму.

Плавне регулювання маятникового механізму, дозволяє легко дозувати кількість корму.

Зручні маятникові годівниці помітно заощаджують робочий час і зменшують трудовитрати.

Запас корму в годівниці дозволить Вам не турбуватися про годівлю риби кілька днів. Сподіваємося, що надана можливість спокійно займатися іншими справами змусить вас задуматися й установити годівниці Profi Feeder у своєму господарстві.

Рівень корму в екологічно безпечному бункері годівниці легко визначається через напівпрозорі поліетиленові стінки. Гладка поверхня, зручна кришка й спеціальна форма годівниці, перешкоджають конденсації вологи й утворенню цвілі. Це забезпечує вільне висипання корму й виключає його злипання.

Годівниці Profi Feeder випускаються чотирьох розмірів: на 10, 20, 40 і 60 кг корму, які мають висоту бункера з кришкою 50, 50, 70 і  85 см та діаметр - 32, 38, 48 і 58 см.

Закріпити годівницю на потрібній висоті й відстані від берега можна в спеціальному регульованому стаціонарному пристрої. Для фіксації маленьких годівниць пропонується зручне кільце.

Професійна маятникова годівниця Profi Feeder від Linn має переваги, без яких Ви вже не зможете обійтися: проста підготовка до експлуатації, постійне забезпечення риб кормом, що сприяє збільшенню росту риб, забезпечення оптимальної кількості витрати кормів, економія часу і зменшення трудовитрат, легкість обслуговування, в залежності від потреб є можливість встановлювати різні розміри годівниць, недорогий і ефективний метод годівлі риб. 

Годівниця Profi Electronic

Profi Electronic відрізняється від годівниці Profi Feeder тим, що управляється електронним пристроєм. Випускається в чотирьох варіантах - 10, 20, 40 і 60 кг. Годівниця має автоматичну подачу заданої маси корму!

Годівниця Profi Electronic зручна як для промислового риборозведення, так і для декоративних риб в присадибних водоймах. Вона призначена для рибоводів, яким хотілося б краще впливати на ріст риби.

За допомогою електронної годівниці від Linn, рибоводи можуть за бажанням установити кратність, тривалість годівлі й кількість видаваного корму. Розмір корму від 0,3мм до 2мм.

Електронна годівниця також добре підходить для використання в інкубаціонних цехах.

Дозуючий пристрій працює за рахунок коливань короткого маятника. Маятник при цьому не опускається у воду. Маленький мотор укладений у пластиковий корпус, розташований на маятнику усередині контейнера. При настанні часу годівлі, мотор включається електронним пристроєм і видає порцію корму. Кількість корму регулюється за допомогою шплінта, прикріпленого до нижньої частини маятника.

Блок електроніки розташований усередині міцного вологозахищеного корпуса прикріпленого до кришки кормового бункера.

Блок електроніки має програмувальний мікроконтролер, світловий датчик і дві батарейки, як джерело енергії. Кожна батарейка забезпечує (залежно від програми годівлі) від двох до п'яти місяців роботи блоку. При необхідності заміни батарей на блоці включається відповідна індикація.

Годівниця повністю автономна й не має зовнішніх проводів. Керуючі кнопки й світодіоди встановлені на зовнішній стороні корпуса блоку для зручності програмування й експлуатації. Годівниця може включатися 1-9 разів у день. Ці включення автоматично розподілені рівномірно на весь день. Світловий датчик визначає тривалість світлового дня й розподіляє число включень.

Кожна годівля складається з декількох інтервалів (по 30 секунд). Кількість годівель і бажану кількість корму можна легко встановити за допомогою електроніки. Після кожної видачі порції робиться пауза (20 секунд), протягом якої риби поїдають виданий корм. Таким чином, виключається осідання корму на дно водойми й знижується витрата корму.

З Profi Electronic можна годувати мальків, вона настроюється на різні розміри кормових часток.

Переваги годівниці Profi Electronic: легко програмується; легко установлюється; автоматично розподіляється кількість годувань; визначає тривалість дня; оптимальне використання корму; автоматична видача корму; захищений електронний блок; не потребує обслуговування. 

Годівниця Profi-automatic 

Професійна автоматична годівниця. Донедавна процес годівлі мальків викликав певні труднощі. Маятникові й вібраційні годівниці модифікацій попередніх поколінь не дуже підходять для цієї мети через маленькі розміри кормових часток. Альтернативні годівниці з годинним механізмом виявилися більше підходящими. Однак підвищена вологість і більша площа корму розподіленого на стрічці годівниці, викликали ріст цвілі. Відповідно ці годівниці вимагали постійного догляду. Крім того, часовий механізм вимагав періодичної підзаведення.

Фірма Linn вирішила ці проблеми, розробивши годівницю Profi-аutomatic.

Спеціальний механізм годівниці забезпечує видачу корму рибам у необхідній кількості. Розрахований раціон видається дозуючими «пальцями», що приводяться в рух мотором з редуктором. Джерело енергії – 220-230 V. Порція корму залежить від розміру кормових часток. Наприклад, при розмірах крупки 0,5 мм це становить 50 г у хвилину. Кількість корму точно відповідає заздалегідь заданій порції для наявної кількості риб. Розмір корму - від стартового 0,5 мм до гранул 4-5 мм. За допомогою цієї інновації стає можливим контролювати годівлю більш точно.

Регулювання швидкості годівлі полегшується завдяки реле-часу з інтервалом 1 хвилина й більше. Після того, як годівниця настроєна, вона може працювати автоматично протягом декількох днів. Зміна кормових інтервалів робиться легко й швидко.

Пропонуються дві моделі годівниць залежно від кількості корму й розмірів кормових часток.

Модель 1 для годівлі мальків невеликими кількостями корму й модель 2 для більших кількостей корму (Табл. 1). Profi-аutomatic можуть комплектуватися чотирма бункерами для корму різного обсягу (10, 20, 40 і 60 кг). Кожна годівниця поставляється в комплекті із кришкою, мотором і роздавальним механізмом, кабелем довжиною 10 метрів і штекером із цифровим таймером.

Розміри кормових часток, мм

Profi-automatic Модель 1, г/хв витрата корму, г/хв

Profi-automatic Модель 2, г/хв витрата корму, г/хв

0,3 – 0,5

50

-

1,0 – 1,2

60

-

1,3

90

800

1,5

100

1000

2,0

95

910

3,0

75

660

4,5

-

630

 

Годівниця Profi-automatic з компресором

 

Ця професійна автоматична годівниця комплектується компресором (220-230 V), що викидає корм у водойму. Це дозволяє домогтися гарного розкиду корму в потрібний час і на потрібну відстань. Годівниця комплектується таймером і підходить для корму розміром від 0,3 мм до 3 мм.

Годівниця дозволяє рибоводам спростити роботу й швидше досягти високоефективного рівня виробництва. Якщо Ви хочете скоротити витрати дорогого корму й домогтися стабільного швидкого росту риб - Вам необхідно використовувати годівниці для риб сучасного покоління.

Бункер з кормом надійно захищає дорогий корм від псування, а дозатор видає тільки необхідну рибі кількість корму заощаджуючи Ваш час і роботу.

Автоматичні годівниці для риб з додатковими функціями дають вам можливість управляти процесом годівлі (кількість корму й час) без участі людини.

Якщо Ви додатково встановите блок керування й контролю за годівницями, Ви виключите помилки досвідчених і несумлінних співробітників. Ви зробите несподівані виводи й здивуєтесь результатами!

Переваги годівниці Profi-automatic з компресором: придатна для годівлі мальків; точна доза і кормовий інтервал; просте регулювання; зручні розміри бункерів; відсутнє злипання кормів; надійна годівля протягом декількох днів без часових механізмів, які потребують періодичної заведення.

Розміри кормових часток, мм

Profi-automatic з компресором

витрата корму, г/хв

0,3 – 0,5

50

1,0 – 1,2

60

1,3

90

1,5

100

2,0

95

3,0

75

 Пневматична годівниця Profi-Sprayer

Використання високоякісних кормів в рибних господарствах, вимагає постійного вдосконалювання технології внесення корму. Ефективний ріст риби при оптимальній витраті корму стає можливим тільки при точному дозуванні й кратності годівлі. При ручній годівлі цього важко домогтися. Автоматизація годівлі вирішує це завдання й заощаджує час на виконання технологічних операцій, полегшує працю.

Для цього фірма Linn розробила годівницю Profi-Sprayer. Ця годівниця не вимагає постійного обслуговування. За допомогою цього пристрою корм розкидається по поверхні ставка без втрат. Відсутній кришення корму й пил (на відміну від дискових розкидувачів).

Струмінь повітря від компресора виштовхує порцію корму із пристрою, і повітряний потік, що утвориться, розкидає його на відстань до 8 метрів від годівниці.

Годівниця Profi-Sprayer придатна для кормів з розміром гранул 2 - 7 мм, завдяки спеціальному точному дозуючому пристрою. Ніколи не відбувається заїдань пристрою й заторів корму.

На зовнішній стінці бункера є шкала, що дозволяє швидко визначити кількість корму, що залишилася.

Існує три моделі годівниць Profi-Sprayer: на 60, 120 і 200 кг.

Форма бункерів для 120 і 200 кг має особливу форму. Чотирикутна форма знижує ймовірність зависання корму (особливо при використанні автозагрузчика). Кришка бункера плавно відкривається рукою й зручно фіксується, завдяки встановленому газовому амортизатору. У верхній частині бункера вставлені ґрати з нержавіючої сталі. Вони запобігають випадковому влученню в бункер частин пакувальної тари.

Всі годівниці мають підставками з нержавіючої сталі.

Годівниці поставляються в різних варіантах. Всі моделі працюють від мережі 220-230 V. Годівниці Profi-Sprayer управляються маленький блоком керування, що прикріплений у зручному місці до корпуса бункера (можна використовувати один керуючий блок для декількох годівниць). За допомогою декількох кнопок і дисплея пристрій дуже просто програмується. Далі пристрій автоматично рівномірно розподіляє корм на потрібну кількість годівель. Додатково на блоці керування є вимикач для повного відключення годівниці.

Керування даною годівницею може також відбуватися за допомогою блоку керування AQUA-Feed або з'єднаного з ним персонального комп'ютера з будинку. 

Професійна годівниця Profi Linn з функцією зважування 

Ця нова професійна годівниця від Linn має надійним вологозахищений пристрій, що зважує, і тому є самою зручною й самою точною годівницею.

Корм у бункері зважується і немає необхідності витрачати час на розрахунок необхідної маси корму. Незалежно від завантаженого обсягу, годівниця видає точну добову кількість корму (з урахуванням розмірів гранул). Легко й швидко відбувається перехід на інші марки корму.

Profi Linn комплектується блоком керування, що укріплений на кормовому бункері. Для настроювання необхідно тільки ввести дані про потрібну кратність годівлі й добовий раціон. Інше годівниця зробить сама.

У робочому режимі на дисплеї блоку керування відбивається час годівлі, запас корму в бункері, добова витрата.

Блок керування дозволяє здійснювати керування відразу декількома годівницями.

Володимир Маковенко, експерт дорадник 

Отримати додаткові консультації по годівницям, аераторам, системам збагачення чистим киснем, контейнерам для транспортування товарної риби і зарибку, приладів для встановлення кисню в воді та інше обладнання можна звернувшись

за тел: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28.

 Доставка по всій Україні.