Аспекти науково-біологічних обґрунтувань та режимів спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ)

Аспекти науково-біологічних обґрунтувань та режимів спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ)

Інформація оновлена 21.02.2016.

 

 В попередньому номері журналу «Агросвіт України» на замовлення редакції Інститут рибного господарства НААН України надав докладна інформацію по науково-методичним аспектам розробки науково-біологічних обґрунтувань та режимів спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ). Це чудовий посібник як для орендарів водойм і рибогосподарських підприємств, так і для усіх працівників Державного агентства рибного господарства України, на яких покладені обов’язки впровадження СТРГ.

Розуміючи, що дехто із рибників не встиг передплатити журнал «Агросвіт України» з № 1, а надана інформація потрібна усім, тому редакція відкликала цей номер з вільного продажу через кіоски «Преса», щоб вислати його усім бажаючим за пільговим тарифом. Пільговий тариф і позачергова розсилка гарантується тільки для передплатників журналу, що передплатили журнал до кінця року з 2-го чи 3-го номеру, а для усіх інших - за домовленістю. Заявки на пересилку журналу «Агросвіт України» № 1-2012 та інших номерів приймаються за тел. 067-656-59-39.

Науково-біологічне обґрунтування та СТРГ справа не проста і для її впровадження потрібні дослідження інститутського рівню протягом півроку і більше. Бувають випадки, коли ця справа займає навіть роки. Та на практиці майже у всіх областях і районах України ці речі звели до рівня фізичної особи – підприємця (ФО-П) чи іншого некомпетентного органу. Зареєстровані випадки, коли науково-біологічне обґрунтування робилось навіть за один день: платиш 4-8 тисяч гривень і отримуй документ на 2-х аркушах паперу. Це є ніщо інше як лохотрон.

Повністю текст  читайте на диску CD-R "Рибництво", який можна замовити за тел.:

 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.