Тварини і птахи будуть Вам вдячні за цеоліт

Тварини і птахи будуть Вам вдячні за цеоліт 

 

 

Цеоліт - мінерал сорбент, який застосовується майже у всіх сільськогосподарських галузях. Він є мінералами кристалічної структури, які складаються з природних силікатів каркасної будови, в яких є порожнини і канали молекулярного розміру, що містять катіони і воду.

В попередніх номерах журналу ми надавали інформацію про застосування цеоліту в рибництві та рослинності і багато читачів уже скористались нашими рекомендаціями отримавши позитивні результати. Опираючись на зроблені дослідження, ми впевнені, що і тваринники та птахівники, які застосують цеоліт в годуванні тварин і птахів, не тільки покращать їх здоров’я, а і в значній мірі збільшать прибутковість своїх господарств.

Використання природних цеолітів в годуванні тварин і птахів сприяє уповільненню швидкості проходження харчової маси через травний тракт і, унаслідок чого підвищується міра дії травних соків на них. Використання цеолітового борошна підвищує здатність тварин використовувати живильні речовини раціону. Мінерал сприяє появі і збереженню „здорового потомства”, забезпечує природний блиск шерсті, здорове зростання, силу, відновлення захисних здібностей організму.

Природні цеоліти володіють унікальними адсорбційними, іонообмінними, молекулярно-ситовими та каталітичними властивостями, які забезпечують позитивний вплив на фізіологічний стан тварин.

Цеолітові туфи здатні адсорбувати вуглекислий газ, аміак, сірководень, метан, деякі азотисті з'єднання. Проходячи через шлунково-кишковий тракт, цеоліт видаляє з просвіту тракту надлишок рідини, шкідливі гази, ендотоксини, завдяки чому запобігає діареї.

У дослідах встановлено, що через тиждень після початку згодовування цеоліту травні процеси стабілізуються, підвищується загальна кислотність, пептична активність шлункового вмісту, протеолітична і амінолітична активність соку підшлункової залози, всмоктування в кишечнику кальцію і фосфору.

Досвід широкого використання цеолітов в різних господарствах Росії, США, Японії, Польщі, Німеччини і інших країн показує, що включення цеолітів в харчовий раціон тварин підвищує засвоєння живильних речовин кормів, скорочує відмінок, особливо в ранньому віці, запобігає появі диспепсії, виводить з організму токсичні і шкідливі продукти метаболізму, запобігає захворюванням, пов'язаних з дефіцитом мікроелементів.

Виключно сприятливу дію надає цеоліт при його вживанні як лікувальний засіб при діареї, що виникає у поросят в період відбирання їх в матерів.

Рекомендовано використовувати цеолітове борошно фракції 0-1 мм.

Дозування: борошно цеолітове вносять в корм тваринам з розрахунку 3-5% від загальної маси комбікорму.

В основному кормова добавка цеоліт використовується для зміцнення імунної системи, нормалізації процесу метаболізму, запобігання виникненню захворювань шлунково-кишкового тракту. Цеоліт в тваринництві допомагає отримати приватним і колективним господарствам появу здорового потомства, забезпечує посилення захисних здібностей організму.

Мінеральна кормова добавка цеоліт, що використовується в годуванні тварин, дає можливість:

- підсилити живильні речовини корму для тварин;

- запустити всі важливі процеси обміну речовин в організмі тварин, перевищити очікуваний ефект від корисних речовин, що поступають з їжею;

- покращити протікання фізіологічних процесів у тварин;

- підвищити імунітет тварин, встати на варті появи поширених захворювань;

- підвищити плодючість статевозрілих особин;

- виводити з організму тварин радіонукліди, солі важких металів і інші патогенні речовини і з'єднання, токсичні і шкідливі продукти метаболізму;

- запобігти падежу худоби в ранньому віці;

- насичувати організм тварини корисними мікроелементами;

- цілюще впливає на морфологічний склад крові, її окислювально-відновні функції, наповнює її киснем.

Увага – борошно цеолітове не можна застосовувати водночас із сполуками, які посилюють перистальтику кишечко-шлункового тракту та з послаблюючими речовинами.

 Отримати докладнішу інформацію та придбати цеоліт можна звернувшись  за тел. 067-656-59-39,  097-233-91-32, 095-548-05-28.

Одночасно хочу зосередити вашу увагу, що з 2014 року застосування цеоліту економічно невигідно із-за значного подорожчання транспортних витрат.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник