Асортимент саджанців персика і нектарину для закладки приватних і промислових садів

Асортимент саджанців персика і нектарину для закладки приватних і промислових садів

 

Пропонуємо саджанці персика і нектарину для закладки приватних і промислових садів весною і восени. В розсаднику можна придбати саджанці персика та нектарину оптом і в роздріб. 

Плоди абрикоса, персика і нектарину є гордістю кожного садівника, який власноруч вирощує їх на присадибній ділянці. Адже щоб правильно доглядати за ними, треба знати чимало таємниць. Детальніше про сучасну технологію вирощування персика і нектарину ви можете ознайомитися на диску CD-R «Садівництво», який можна замовити за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28, 095-548-06-87.

 

Сорти саджанців персика: Топ Світ (Т-5), Сочний, Богун, Княже багатство, Інжирний, Вулкан (Т-1), Старк Ерлі Гло, Твард Тардів Вергіл (Т-4), Вайн Голд, Персик Чарівник, Персик Білий Лебідь, Персик червонолистий, Персик Київський ранній, Персик Колінз.

Сорти саджанців нектарину: нектарин Фантазія, нектарин Ред Голд, нектарин Янтарний.

 

Характеристика сортів саджанців персика і нектарину

 

Персики

 

Топ Світ (Т-5) - 190-350 гр, оранжевого кольору, м’якоть яскраво-оранжева, плотна, термін дозрівання – кінець серпня – початок вересня.

 

Сочний - 150-200 гр, м’якоть світло-кремова, термін достигання – кінець липня – початок серпня.

 

Богун - 150-200 гр, жовтого кольору з соковитою жовтою м’якоттю, термін достигання – третя декада серпня.

 

Княже багатство - 200 гр, м’якоть жовта, плотна, соковита, термін достигання – початок серпня.

 

Інжирний - 150 гр, жовто-червона окраска, м’якоть солодка, жовта, термін достигання – перша декада серпня.

 

Вулкан (Т-1) - 80-120 гр, оранжевий, строк дозр. – поч. серпня.

 

Старк Ерлі Гло - 3шт – 1 кг, достигає 15 червня.

 

Твард Тардів Вергіл (Т-4) - 130-160 гр, забарвлення жовте з червоним рум’янцем, дозріває в першій декаді серпня.

 

Вайн Голд - 300 гр, забарвлення жовте, з червоно-розовим рум’янцем, дозріває в середині серпня.

-------------------------------------------------------------------------------

• Персик Чарівник. Ранній морозостійкий персик. Плоди великі, масою 180-190 г. овально-округлої форми. Шкірочка пома­ранчева з малиновим рум'янцем, щільна, середньої товщини, з плоду знімається легко. М'якоть помаран­чева, соковита, ніжна, що тане в роті, кисло-солодка, добре віділлється від кісточки, гарного гармонійного смаку. Знімальна стиглість друга половині липня - по­чаток серпня.

 

Персик Білий Лебідь. Середньо-пізній, посухо-хворобостійкий, самоплідний сорт. Плоди масою 150 г. М'коть біла з кремуватим від­тінком, ніжна, тане в роті. На повітрі не темніє. Зніма­льна стиглість: третя декада серпня.

 

• Персик червонолистий. Використовується для оформлення ландшафту в оди­ночних і групових посадках. Із за насичено бордового листя на тлі зелених дерев має декоративний вигляд. Забарвлення своїх листів він успадкував від одного зі своїх предків-аличі Піссарда з аналогічним кольором листя. Дана пігментація листя підвищує адаптаційні властивості культури персика до несприятливих фак­торів природи і до хвороб. За сприятливих погодних умов плодоносить, плоди середнього розміру червоні не опушені.

 

Персик Київський ранній - Ранній скороплідний український сорт. Плоди масою 90-100 г. М'якоть зеленувато-біла, соковита, ніжна. Високоврожайний, зимостійкий сорт. Знімальна сти­глість: друга декада липня.

 

• Персик Колінз. Ранній, стійкий до борошнистої роси американської сорт. Плоди великі, масою 140-160 г округлої форми. М'якоть жовта, смачна кісточка невелика і легко відділяється від м'якоті. Врожайність висока, регулярна.

 

Нектарин

 

 

Фантазія - 200-250 гр, строк дозрівання – друга декада вересня.

----------------------------------------------------------------------------------------

Нектарин Ред Голд - Пізній американський високоврожайний сорт. Плоди -великі, масою 100-150 г, покриті вишневим рум'ян­цем, не опушені. М'якоть - жовта, соковита, смачна, кісточка легко відділяється. Високоврожайний, схи­льний до перевантаження і обпадання плодів сорт. Тому необхідно проводити збір у міру дозрівання. Зні­мальна стиглість: друга декада серпня. Підщепа - ми­гдаль. В північних регіонах України рекомендуємо вкривати саджанці нектарина в перші кілька зим.

 

• Нектарин Янтарний. Середньо-пізній, самоплідний сорт, морозо- і посухо­стійкий сорт. Плоди масою 100-110 г, округлої форми. М'якоть - жовта, з червоними прожилками, соковита, ніжна, волокниста. Кісточка від м'якоті відділяється добре. Знімальна стиглість: перша половина вересня. Підщепа - мигдаль.

 

Отримати додаткову інформацію та придбати високоякісні саджанці плодових дерев: персика, нектарину, вишні, черешні, яблунь, груші, сливи, абрикоси, горіха грецького, фундуку, кизилу від ВИРОБНИКА можна за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28, 095-548-06-87.

В розсаднику також можна придбати і саджанці плодово-ягідних культур: смородини, порічок, агрусу, малини, ожини, лохини, журавлини, жимолості, горобини, калини, винограду, полуниці (суниці садової).

Двері розсадника завжди відкриті для Вас. Висока якість і прозорість - головний девіз розсадника!