Асортимент найперспективніших саджанців резистентних сортів яблунь для закладки промислових садів

Асортимент найперспективніших саджанців резистентних сортів яблунь для закладки промислових садів

 

Ви б хотіли вирощувати якісне, десертне яблуко з меншою собівартістю та більшим прибутком? Вирощування сортів програми «Натуральне Яблуко®» - оптимальне рішення для Вас!

Саме така ціль програми «Натуральне Яблуко®», яку наш плодорозсадник започаткував в Україні. Завдяки стійкості до хвороб, ці сорти можна захистити, використовуючи 4-7 циклів обприскування в рік. У той же час для виробництва яблук традиційних сортів згідно технології потрібно використовувати 15-32 циклів обприскування, в залежності від мікрокліматичних умов. На додаток для захисту стійких до хвороб сортів достатньо використовувати більш дешеві контактні фунгіциди біологічного типу.Отже, можна досягти значного зниження виробничих витрат! У підсумку: сортами «Натуральне Яблуко» можливе збільшення прибутку на 50% і більше.

Крім цього, значна маркетингова перевага нових сортів обумовлена тим, що плоди містять незначну кількість залишкових речовин, завдяки використанню меншої кількості циклів обприскування та контактних фунгіцидів. Для свідомих Споживачів, які обирають здоровий спосіб харчування, це служить вагомою перевагою. Слід підкреслити, що безпека вирощування стійких до хвороб сортів зростає, так як звичайні сорти можна захистити від парші тільки у випадку точного та своєчасного обприскування. Це часто неможливо зробити на великих площах плантацій та за несприятливих погодних умов. Тому, часто саме через це знижується кількість якісних яблук 1-го сорту та їх прибутковість, в крайніх випадках діяльність може призвести до збитків.

Плоди нових сортів - Луна®, Сіріус®, Оріон®, Ред Топаз®, Розела® – надзвичайно привабливі. Жовтим сортам притаманний інтенсивний жовтий колір, а привабливий колір червоних сортів стимулює Споживачів зробити свій вибір на користь саме цих сортів. У Європі та Україні вже понад 2 млн. споживачів залишило схвальні відгуки, продегустувавши ці сорти, цим самим довівши, що нові сорти є найуспішнішими. На анонімних дегустаціях виробники яблук та споживачі дали високі оцінки новим сортам програми «Натуральне Яблуко®», які перевершили популярні сорти Голден та Айдаред, що використовувались в процесі дегустації для порівняння. 

Характеристика саджанців резистентних сортів яблунь 

Луна® (Luna) має відмінну лежкість. 

Диплоїдний, хороший запилювач для всіх сортів групи Натуральне Яблуко®.

Форма крони та сила росту схожі до сорту Голден Д.

Дозріває в першій -другій декаді жовтня, проте можна тримати на дереві до листопада.

Плід середнього розміру, гладкий, у випадку раннього збору залишається зеленим. Зібраний в період знімної стиглості в процесі зберігання жовтіє. У випадку пізнього збору на жовтому основному кольорі може з'явитись слабкий рум'янець. Максимальна маса плоду 240 грам.

Гармонійне співвідношення цукру-кислоти. М'якуш щільний, надзвичайно соковитий, хрусткий. Брікс: 14%.

Зберігається до кінця квітня.

Рано вступає в плодоношення, надзвичайно високоврожайний.

Не схильний до бурої плямистості. Стійкий до парші, середня стійкість до борошнистої роси.

Дає високі, постійні врожаї, може рахуватись резистентним наступником групи сортів Голден, без схильності до періодичної врожайності. Сорт придатний для інтегрованого та органічного вирощування. 

Розела® (Rozela) має привабливий плід.

 

Диплоїдний, хороший запилювач для всіх сортів групи Натуральне Яблуко®. Дає постійні та високі врожаї, рано вступає в плодоношення.

Середньої сили росту, з помірним галуженням.

Дозріває на тиждень раніше ніж сорт Голден Делішес.

Плід середній або великий з привабливими сочевичками. Максимальна маса плоду 230 грам.

М'якуш середньої твердості, соковитий, солодкий, з низьким вмістом кислоти,  дуже ароматний.

Добре зберігається в звичайних умовах до кінця лютого.

Надзвичайно високоврожайний, плодоносить як на коротких так і на довгих пагонах, рано вступає в плодоношення.

Колір плоду інтенсивний яскраво-червоний, з білими сочевичками. Дуже високоврожайний сорт, резистентний відповідник сорту Айдаред з яскравим смаком.

Сорт рекомендований для системи інтенсивного вирощування. Можливе вирощування у прохолодних зонах. Придатний для інтегрованого та органічного вирощування. 

Оріон® (Orion). Солодке яблуко з особливим смаком.

 

Трипроїдний сорт, потребує запилення. Запилювач сорту - Луна®, Розела® та Ред Топаз®.

Середньої сили росту, сорт формує сильний стовбур.

Дозріває в першій декаді жовтня, одночасно з сортом Голден Д.

Плоди великі або дуже великі та розташовані по-одинці. Максимальна маса плоду 320 грам. Можуть бути вирошені і нестандартні (величезні) плоди.

М'якуш щільний, дуже соковитий. Плід має вишуканий смак, вміст цукру надзвичайно високий, але завдяки вмісту кислот гармонійний. Брікс вище 16%!

Зберігається до кінця березня.

Плодоношення та плодові частини схожі до сорту Айдаред, не потребує прорідження зав'язі.

Зібране зелене яблуко жовтіє у сховищі, якщо плоди збирати пізніше - з'являється легкий рум'янець. Легко формувати крону форми веретена або стрункого веретена.

Стійкий проти парші та толерантний до борошнистої роси. Придатний для інтегрованого та органічного вирощування. 

Ред Топаз® (Red Topaz). Основа для органічного вирощування плодів.

 

Диплоїдний, хороший запилювач для всіх сортів групи Натуральне Яблуко®.

Середньої сили росту.

Дозріває через кілька днів після сорту Голден Д.

Плоди середні або великі, можуть набувати приплюснутої форми. Максимальна маса плоду 200 грам.

М'якуш щільний, хрусткий, надзвичайно смачний, з приємною кислинкою, схожий на Джонатан.

У звичайних сховищах зберігається до кінця березня.

Рано вступає в плодоношення, здатність плодоносити навіть на однорічних пагонах. Для сорту характерні постійні та високі врожаї.

Кольорова мутація основного сорту Топаз. Швидко покривається червоним поверхневим забарвленням, яке може досягати 100% покриття. Добре забарвлюється навіть за несприятливих умов.

Стійкий проти парші, толерантний до борошнистої роси, може бути сприйнятливим до бактеріального опіку. Придатний до інтегрованого та органічного вирощування (екологічно чиста продукція). 

Сіріус® (Sirius) - це гармонія смаку.

 

Триплоїдний сорт, потребує запилення. Сорт-запилювач: Луна®, Розела®та Ред Топаз®.

Сила росту подібна до клонів сорту Джонаголд.

Дозріває через 1-2 тижні після сорту Голден Д. В процесі зберігання плід жовтіє.

Плід великий, буває дуже великий, надзвичайно ефектний, розташовані поодиноко. Максимальна маса плоду 310 грам.

М'якуш хрусткий, надзвичайно соковитий, ароматний. Співвідношення цукор-кислота врівноважене. Брікс 14-15%.

У звичайних сховищах може зберігатися до кінця квітня.

Рано вступає в плодоношення, не схильний до періодичного плодоношення, високоврожайний.

У випадку перезрівання може з'явитись легкий рум'янець. Надзвичайно цінні, великі яблука для справжніх гурманів.

Триплоїдні сорти потребують 2 диплоїдних опилювачі.

Сорт стійкий проти парші, не схильний до гіркої плямистості. Придатний як до інтегрованого так і до органічного вирощування. 

Наш плодорозсадник та показовий сад відкритий для всіх зацікавлених! Незалежно від того, чи Ви оберете традиційні сорти яблук, чи надасте перевагу стійким до хвороб сортам, наші спеціалісти дадуть професійну вичерпну відповідь на всі Ваші запитання, та проконсультують з питань вирощування.

Якщо майбутнє Вашої діяльності справді має для Вас значення, зверніть увагу на пропозицію плодорозсадника! Для закладання саду обирайте тільки найновіші сорти, які є запорукою успішного вирощування та міцних позицій на ринку. Обирайте високоякісний безвірусний садивний матеріал!

Для нас важливо, щоб Ви були успішним – саме тому протягом цілого року ми надаємо всім нашим клієнтам безкоштовне консультування.

Замовлення саджанців та більш детальна інформація за тел.:

097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28.

Плодорозсадник реалізовує саджанці стійких до хвороб сортів яблунь, а також саджанці інших плодових дерев, в тому числі: абрикоси, аличі, сливи,персика, нектарину, вишні, черешні, яблунь, груші, горіха грецького, фундуку.

В плодорозсаднику також можна придбати і саджанці плодово-ягідних культур: смородини, порічок, аґрусу, малини, ожини, лохини, журавлини, жимолості, горобини, калини, винограду, полуниці (суниці садової).

Двері розсадника завжди відкриті для Вас. Висока якість і прозорість - головний девіз плодорозсадника!