Не треба канонад задля дощу

Не треба канонад задля дощу

 

Все частіше представники Уряду і Міністерства аграрної політики, депутати Верховної Ради, чиновники різних рангів та деякі науковці, заявляють про аномальні явища в природі, які суттєво впливають на зниження врожаїв на полях України, списуючи свої власні прорахунки на капризи природи. 

Дійсно, зміна клімату в сторону потепління відбувається на всіх континентах нашої Планети, але це не аномальне явище, а закономірний процес. Про це друкувалося в журналі «Агросвіт України» і три, і чотири, і шість років тому. Ніякої трагедії для України в цьому немає. І навіть навпаки, якщо правильно застосувати агротехнологію органічного землеробства, то з роками в умовах потепління можна отримувати ще кращі врожаї, ніж які ми мали в рекордні роки. Можливе культивування і нових видів рослин.

Уважніше читайте рубрику «Школа органічного землеробства», застосуйте на своїй присадибній ділянці та в полі агротехнологію органічного землеробства з використанням запропонованих в журналі «Агросвіт України» препаратів, техніки та інвентарю і все буде гаразд.

Не поспішайте робити висновки про наближення кінця світу…

Якщо діяти з умом, то любі зміни в кліматі можна використати на свою користь.

Детальніше читайте на диску CD-R. 

Відмовившись від традиційної оранки та перекопування, ми маємо застосувати техніку і інвентар для розпушування грунту. На присадибних і дачних ділянках Вашим незамінними помічниками можуть бути мотокультиватор та плоскоріз Фокіна. А що ж робити з великими полями під зернові і овочеві культури? Чи можливо обійтись без плуга на важких грунтах і при вирощуванні буряків?

Як свідчать виставки, постійним учасником яких є редакція журналу «Агросвіт України», на українському ринку з’явилось безліч імпортних і вітчизняних агрегатів для розпушування грунту, але далеко не всі вони годяться для наших грунтів.

Спостереження і опитування серед фермерів показали, що за ціновою політикою, пристосованістю до наших грунтів, якістю та надійністю, краща ґрунтообробна техніка для полів – ВАТ «Хмельниксільмаш».

 

За додатковою інформацією з питань замовлення дисків чи книги по сучасним технологіям та придбання агрегатів швидкісного обробітку грунту, які заощадять Ваші кошти, та отримання кваліфікованої консультації зі збереження цінності грунтів звертайтесь за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28.