Земля турботу любить!

Земля турботу любить

 

Інформація оновлена 21.02.2017. 

Сьогодні сільгоспвиробникам пропонують безліч різних моделей посівної та обробної міні-техніки як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

 

Підприємство «Агросервіс», працюючи над конструкцією свого мотоблока, врахувало потреби приватних селянських і фермерських господарств, розробило й впровадило цілу низку принципово нових запатентованих рішень по всьому комплексу агротехнічних робіт.

Особливий інтерес викликає сівалка вакуумна точного висівання. Ця новинка не має аналогів і забезпечує точне багаторядне висівання насіння різних культур (4-8 рядків). Підприємство також передбачає можливість агрегатування зазначеної сівалки з іншими мотоблоками й міні-тракторами.

Сівалка забезпечує поділ насіннєвого матеріалу на одиночне насіння, пунктирне укладання насіння у посівну борозну з точним дотриманням заданої відстані між ними й закладення насіння у грунт.

Сівалка забезпечує одночасне з висіванням внесення гранульо­ваних мінеральних добрив безпосередньо в рядки насіння, яке висаджують.

У 2011 році підприємство випустило дослідну партію таких сівалок, які показали відмінні результати під час висівання як дрібнонасіннєвих, бобових та інших культур.

З деякими фермерами різних регіонів (Крим, Радянський р-н, с. Марково; Чернівецька обл., Новоселецький р-н, с. Драниця; Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Кривчунка) підприємство підтримує постійний зв'язок. Цього року фермери висіяли вакуумною сівалкою такі культури, як моркву, редис, цибулю-чорнушку, капусту, буряк, квасолю та ін. Також отриманий позитивний досвід висівання насіння амаранту. Продуктивність вакуумної сівалки - 25-30 соток за годину, економія насіння - 80%, а також значна економія у часі порівняно з механічними сівалками.

За допомогою комплекту додаткових пристосувань мотоблок «Дніпро-6R» успішно впорається не тільки з передпосівним обробітком ґрунту, висаджуванням різних культур, а й з мульчуванням, підняттям цілини, аерацією й рекультивацією газонів, підгортанням, прополюванням й викопуванням коренеплодів, обприскуванням польових і плодових культур, скошуванням трави, прибиранням снігу й транспортуванням вантажів. У вигляді стаціонарної установки «Дніпро-6R» може бути трансформований у зерно-подрібнювач, кормоподрібнювач або подрібнювач гілок.

Почнемо з основної підготовки ґрунту, тобто, оранки. Незважаючи на те, що багато сучасних мотоблоків можуть комплектуватися плугами різних конструкцій, в умовах невеликого господарства цю операцію все-таки краще проводити за допомогою грунтофрези. У цьому разі одержуємо більш рівну поверхню обробленої ділянки й оптимально подрібнений ґрунт. При цьому подрібнювання й перемішування рослинних залишків і бур'янів є більш прийнятним варіантом, ніж їх приорювання на дно борозни за допомогою звичайного плуга. Крім цього, за допомогою грунтофрези набагато ефективніше відбувається знищення личинок і кладок яєць різних шкідників. Таким чином, за один робочий прохід грунтофреза здійснює відразу дві операції - основний й передпосівний обробіток ґрунту. «Дніпро-6R», укомплектований потужною грунтофрезою, з легкістю може впоратися із цим за­вданням навіть на важких ґрунтах, демонструючи при цьому завидну продуктивність - до 0,10 га/год.

Для проведення інших, пов'язаних з обробітком ґрунту операцій, таких як, наприклад, підняття цілини, аерація й рекультивація газонів, або прополювання бур'янів і мульчування, «Дніпро-6R» можна оснастити більш легкою активною фрезою.

З установкою додаткового редуктора-ходозменшувача й ходових коліс, мотокультиватор трансформується в компактний тяговий модуль. Простий і надійний ходозменшувач, на установку якого піде не більше 10 хвилин, з успіхом замінює такий складний вузол як коробка передач, присутній у конструкціях дорогих імпортних мото-культиваторів.

Як тяговий модуль, оснащений металевими колесами з агресивними грунтозачепами, «Дніпро-6R» може комплектуватися дисковим або лемішним підгортувачем для підгортання просапних культур і нарізування борозен під висаджування картоплі й інших овочів, а так само лемешно-прутковим копачем для збирання коренеплодів. З таким набором знарядь «Дніпро-6R» заслуговує на особливу увагу з боку хліборобів, на чиїх ділянках картопля є пріоритетною культурою. Адже, відповідно до статистики, більша частина картоплі, яку вирощують в Україні, надходить на ринок саме з невеликих присадибних ділянок.

Крім цього, тяговий модуль, оснащений стандартними колесами на пневматичному ходу, може комплектуватися універсальною одно-барабанною косаркою, щіткою або лопатою-відвалом для прибирання снігу. В останньому випадку, щоб уникнути пробуксовування, на диски коліс і на раму можна встановити додаткові вантажі.

Ще одним оригінальним додатковим елементом до тягового модуля, є причіпний двоколісний адаптер з невеликою вантажною платформою й сидінням для водія. У такому виконанні «Дніпро-6R» перетворюється на компактний транспортний засіб, за допомогою якого можна перевозити малогабаритні вантажі й виконувати цілу низку сільськогосподарських операцій. Так, шляхом установки плоскорізальних стояків, можна одержати повноцінний прополювальний агрегат, чотириколісна конструкція якого дає змогу точно підтримувати задану робочу глибину. Крім цього, на адаптер можна встановити невеликий штанговий обприскувач із робочою шириною захвата до 6 м. Залежно від виду робіт, тяговий модуль комплектується колесами із широкими або вузькими шинами, а так само, передбачається можливість установки здвоєних коліс.

Для подрібнення гілок дерев (діаметром до 40 мм), чагарників, трави, залишків багаторічних квітів існує приставка до мотоблока «Дніпро-6R» — подрібнювач, що переробляє природну сировину в чудове добриво, мульчу, паливо. А подрібнюючи стебла кукурудзи, сіно, солому, буряк й інше, отримуємо повноцінний корм.

За консультаціями щодо придбання мотокультиваторів, мотоблоків, сіялок, активного ротора, мотокос та іншої міні-техніки звертайтесь за тел.:

097-233-91-32, 067-656-59-39,

 

095-548-05-28, 095-548-06-87

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.