Професійна система фінських вуликів Beebox

Професійна система фінських вуликів Beebox 

 

Стаття оновлена 21.02.2016

 

С 

 На їх зміну прийшли термовулики з харчового пластику, пінополіуретану і полістеролу турецького, фінського Після проведення ХХХІІІ Міжнародного конгресу «Апімондія» більшість пасічників зрозуміли, що традиційні дерев’яні вулики - це вчорашній день виробництва.

Найбільша перевага цих вуликів в тому, що в зимовий період витрати кормів при зимівлі на відкритому повітрі майже такі ж самі як і в зимівнику. У весняний період бджолині сім’ї розвиваються в них в 2-2,5 рази краще, ніж в дерев’яних вуликах. У літній період медопродуктивність значно вища за рахунок зменшення витрат енергії бджіл на додаткову вентиляцію вуликів. Тобто, бджолам комфортно в цих вуликах і взимку, і влітку, а пасічник має більший прибуток від збільшення медпродуктивності бджолиних сімей.

Вулики Beebox - новітня розробка піностирольних вуликів фірми Paradise Honey. Їхня поява це результат 30-літнього досвіду й становлення найбільшого бджільницького господарства в Скандинавії. Вулики були випробувані в суворих кліматичних умовах Фінляндії, а також інших країн у діапазоні  температур від мінус 35 до плюс 35 градусів Цельсия. Завдяки високій щільності матеріалу (понад 100кг/м. куб), корпуса мають великий запас міцності й надзвичайно малу вагу. Крім того корпуса розбірні, що заощаджує місце при транспортуванні. Корпуса мають спеціальні пластикові вставки, які збільшують строк їх служби до декількох десятиліть і захищають від пошкодження пасічними інструментами. Невисокі фальци корпусів запобігають зізковзуванню їх друг із друга, у той же час легко роз'єднуються. Корпуса мають гарний вигляд, а також зручні ручки на всіх стінках, що дає можливість людині переносити корпуси до місця відкачки та нахиляти їх при огляді під потрібним кутом, а також піднімати корпуса на комфортну висоту. Робота з вуликами Beebox заощаджує сили, час і приносить задоволення бджолярам.

Для прикладу: Можна поставити в одній палеті 106 корпусів Данаднт Блатт або 130 корпусів Лангстрот-Рут.

Для виведення маток і створення відводків розроблені чудові мофікації вуликів-нуклеусів: Дадант блатт, Лангстрот-Рут, Половина Дадант і Фаррар:

 

Отримати докладнішу інформацію та придбати вулики та нуклеуси Beebox (фінського виробництва) ви можете за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28.