Вплив біополя бджолосім’ї на людину, апітерапія або відпочинок на вуликах

Міфи чи реальність. З цими питаннями ми зустрічаємося найчастіше, але, як говорять на Україні: краще один раз спробувати, чим багато разів почути.

Коротко розглянемо питання впливу бджолиної сім’ї на людський організм. Але спочатку хотів би навести декілька висловів:

- хвороба – це стан організму людини та відблиск її мислення;

- тільки віра зможе допомогти здолати труднощі подолання недуги;

- та подолає шлях той, хто йде.

Тривалий час нас виховували на прикладах реалізму та конкретного відчуття на дотик. Але світ не тільки матеріальний і тому деякі питання нашого бачення навіть дуже певних понять, в силу нашого не сприйняття по-іншому, призводять нас до отримання наслідків, що ми і маємо у реальних діагнозах лікарів. Вплив життєдіяльності бджолиної сім’ї на організм людини, не можна порівнювати з дією хімфарм препаратів, їх дія зовсім різна. У даному випадку лікує офіційна медицина, а ми говоримо про оздоровлення за рахунок впливу факторів бджолосім’ї для включення природних рецепторів організму до самовідновлення. Це тривалий шлях, який потребує певної уваги до себе та здатності самоорганізовуватися для виконання рекомендацій. Не можна порівнювати дію впливу бджолосім’ї з дією пігулок або крапельниць, це інше, але суть одна - це здоров’я та довголіття. Дуже часто запитують песимісти, а які докази та підтвердження? Хотів би зразу попередити, що позитивний вплив на самопочуття та здоров’я людини є, але кожен їх сприймає по-різному: більшість людей відчуває покращення з першого сеансу, а дехто з другого чи третього разу. Тому, що людина - не механізм, а індивідуальність. Хоча ми і подібні, але все ж таки ми всі різні. І на це необхідно зважувати.

Говорячи про позитив впливу, хотілось би в першу чергу послатись на свій досвід, перевірку на собі, власні спостереження та відчуття.

По – перше: Енергетична оболонка - Біополе – хвильова система з торсіонних полів (полів крутіння), заснованих на орієнтовано спрямованому обертанні елементарних часток. Біополе несе інформацію про будову фізичного тіла, постійно приймає відомості з навколишнього середовища й відповідно корегує життєві процеси організму, посилаючи в зовнішнє середовище, відповідну інформацію, здійснюючи зв'язок з родинними структурами, сигналізуючи їм про небезпеку (це доведено у наукових розробках вчених).

Тому кожна частинка всесвіту має своє біополе, яка, певною мірою, впливає одна на одну. Позитивний вплив біополя бджолиної сім’ї на людину, був відомий давно. На практиці знаємо, що кожен бджоляр підтвердить про його позитив, це факт.

По - друге. Вібрації, що утворюються за рахунок руху бджіл, їх крилець, як правило монотонні – ритмічні і тому діють заспокійливо з розслаблюючим ефектом. Якщо розглядати організм людини як сім’ю органів, що в свою чергу складаються з клітин, які подібні і являються найпростішим організмом, приходиш до висновку, що ритм коливань частини клітин органу (що відрізняються своїм ритмом від здорових клітин), призводить до неритмічності - хвороби органу, а в цілому і організму людини.

Тому, вібрація бджолосім’ї у контакті з організмом людини надасть можливість до саморегулювання та налаштування її організму до самовідновлення, тобто позбавлення від недуги.

По - третє. Життєдіяльність бджолосім’ї направлена на переробку нектару, пилку, смолистих речовин - прополісу, та мікроелементів природного походження в результаті виконання своєї основної функції у природі – опилення ентомофільних рослин, що сприяє їх плодючості та підвищенню врожаю.

Під час проведення переробки цих природних речовин утворюються не тільки продукти бджільництва – мед, перга, віск, прополіс та інше, а і випари які створюють стерильну насичену атмосферу летючих аромосполук. Все це через органи дихання, травлення та виділення позитивно впливає та поліпшує стан і роботу нервової, серцево-судинної систем, та і в цілому організму людини.

Четверте, на що варто звернути увагу – це те, що бджолина сім’я чудовий ретранслятор. Тобто, залежно від того, де розташований павільйон може бути позитивна дія на людину, негативна або ж нульова (ні користі, ні шкоди). На жаль, 99% бджолярів, які створюють павільйони для апітерапії не враховують енергетику землі і цим наражають себе і тих, кого вони лікують на велику небезпеку. Павільйони апітерапії бажано встановлювати на місцях, де стояли колись церкви, костьоли, мечеті, капища язичників тощо. Сотні років тому люди були значно ближче до природи і з великою точністю уміли визначати місця як з позитивною енергетикою, так і з негативною. Місця з позитивною енергетикою вони використовували для поклоніння богам, а з негативною енергетикою для недобрих справ (чаклувань тощо).

П’яте, на що варто звернути увагу – це рослинний світ який оточує павільйон апітерапії. Є рослини, які придають сили і є рослини, що негативно впливають на енергетику людини. На жаль, і на цей фактор 99% бджолярів теж не звертає уваги і знову ж таки наражають цим людей на небезпеку.

Не варто забувати і про торсіонні поля, які будуть працювати краще, якщо потурбуватися про основу, на якій встановлений павільйон для бджолиної терапії.

Не останнє місце для позитивної біоенергетики місцевості займає вода. Вона володіє магією, яка може впливати як на людей, так і на бджолосім’ї.

Тож при створенні першого в світі музею сучасної апітерапії в с. Рогачі на Житомирщині ми постаралися дуже прискіпливо врахувати всі перераховані вимоги. Нам дуже приємно, що не дивлячись на те, що роботи по створенню музею виконані тільки на 50%, але він вже отримав високу оцінку від американських, австрійських і українських вчених. 

О.Мартиненко, ГО Товариство бджолярів «Бальзам»

Солом’янського району м. Києва

В.Тарасюк, експерт дорадник

Довідки за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 

095-548-05-28.