Вулики з пінополіуретану завоювали прихильність пасічників

За рахунок споживання органічної продукції можна продовжити термін життя на 15-20 років, але з літами м’язи людини слабішають і це породжує складності в виконанні робіт, які пов’язані з фізичними навантаженнями. Тому не випадково більшість пасічників, яким за шістдесят, кидають пасічникування або повертаються до вуликів лежаків.

Чи є можливість літнім людям продовжити пасічникування з застосуванням багатокорпусних вуликів?

Така можливість є, використовуючи вулики з пінополіуретану.

 

Вулики з пінополіуретану (ППУ) пройшли успішні випробування на практиці на пасіках Луганщини, Донеччини, Київщини, Житомирщини, Львівщини й інших областей України. Тому ми сміло заявляємо, що вулик із ППУ - це майбутнє бджільництва й він вже займає гідне місце на ринку.

Простою заміною дерев'яних вуликів на вулики ППУ в 1,5 рази збільшується ефективність кожного господарства, тому що через високі енергозберігаючі властивості бджолосім'я розвивається в 1,5 рази швидше, а витрати на утримання знижуються від 30 до 60%.

Це уніфікований виріб - усі складові частини є взаємозамінними, легко миється, чиститься, не піддається розкладанню.

Пінополіуретан - це сучасний і екологічно чистий полімер, широко використовується в багатьох галузях промисловості (наприклад, губки для миття посуду,мочалка для душу, матраци, сидіння, утеплення овочесховищ, морозильних камер, ферм і ін.).

10 мм пінополіуретану еквівалентні по теплопровідності 120 мм дерев'яної дошки, тобто у вулику ППУ бджолам улітку не пекуче, а взимку не холодно, тому додаткового утеплення, обігрівачів він не потребує. Це дуже важливо для весіннього нарощування бджолиної сім’ї. Також немає необхідності в зимовий період заносити ці вулики в зимівник, що в значній мірі полегшує роботу бджоляра.

Вулики з пінополіуретану довговічні і екологічні. Міцність деталей дуже висока -

міцніше дерева, завдяки цьому бджоли його не гризуть, а миші до ППУ абсолютно байдужі.

Під час перевезення вуликів їх можна одній людині переносити на транспорт, вантажити й розвантажувати.

Вулики ППУ, які зроблені за новою технологією дуже легко чистяться.

Пінополіуретанові вулики - це кращий вибір для обладнання довговічного й екологічно чистого пасічницького господарства.

При переміщенні вуликів на інше місце можна скористатися спеціальним візком, що в свою чергу теж полегшить Ваші фізичні навантаження.

Тож вулики із пінополіуретану і спеціальний візок для переміщення вуликів можуть надати Вам можливість продовжити займатися повноцінним пасічникуванням в літньому віці та покращити продуктивність бджолиного господарства. Тому не випадково їх часто називають вуликами для літніх людей.

Навчальним центром Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України пінополіуретанові вулики визнані кращою продукцією року.

 

Приймаються замовлення на,багатокорпусні вулики з пінополіуретану будь-якої комплектації на 12, 10 і 8 рамок у кожному корпусі, з годівницями, сітками, засувками й без них, та на візки для переміщення вуликів. Можлива окрема комплектація й вулики нуклеуси. Доставка по всій Україні.

Одержати додаткову інформацію й зробити замовлення можна звернувшись за тел:

 

067-656-59-39, 097-233-91-32,

095-548-05-28, 095-548-06-87.

Консультації проводяться з 10.00 до 21.00 (без вихідних).