В попередній публікації «Чи можливо в промисловому бджільництві отримати такий мед як в Рогачівському музеї сучасної апітерапії?» була надана технологія отримання меду, який по своїй якості перевершує меди 100 річної давнини. Як ви вже зрозуміли, що для промислового бджільництва це дуже затратна технологія. Я вже не говорю про те, що при трьох разовій переробці меду можлива тільки одна відкачка меду за сезон. Окрім цього потрібні дуже великі запаси меду на весняне нарощування бджіл, тому що застосування цукрового сиропу недопустиме ні восени, ні навесні. Тож для промислових пасік збільшення собівартості меду не вигідно і може бути збитковим.

Що ж заставляє нас йти цим здавалось би економічно невигідним шляхом? Як це не дивно прозвучить: для Рогачівського музею сучасної апітерапії це не тільки не збитково, а навпаки - виправдано.

Після багаторічних досліджень встановлено, що при складних захворюваннях найкращий ефект оздоровлення на бджолах досягається при наявності свіжого розплоду, а це можливо тільки тоді, коли є в природі взяток. При відсутності природного взятку матка не відкладає яйця, але її можна обманути, поставивши за заставну дощечку рамку з медом з іншого вулика. Бджоли будуть переносити мед в сім’ю, а матка помітивши надходження нектару продовжить відкладати яйця. І тут дуже важливо контролювати цей процес, бо при занадто великій кількості розплоду можна залишитися без меду. Тому ми оглядаємо бджолосім’ї щотижня. Тож головна задача для нас – досягти гарної енергетики від бджолосімей, але і мед, який ми отримуємо після трьох, а інколи і чотирьох разової переробки теж дає свій результат, бо він має високі лікувальні властивості. Звичайно, що це клопітка робота, але вона виправдана, бо купити можна все, окрім здоров’я. Ніяке багатство не буде в радість, якщо відсутнє здоров’я. А наша ціль – це здоров’я. І в цьому напрямі у нас працюють: енергетика бджолосімей, мед, вода, оточуючі рослини і земля на котрій знаходиться Рогачівський музей сучасної апітерапії. До речі, земля, на якій знаходиться наш оздоровчий центр – це теж окрема тема і про це ми поговоримо пізніше.

Про високі лікувальні властивості нашого меду ми дізналися після спектрального аналізу та від ізраїльських фармацевтів.

Як уже говорилося в попередній статті є ще один фактор, який суттєво впливає як на енергетику бджіл, так і на якість меду. Це вода, яку бджоли приносять у вулик.

На сьогоднішній день це дуже болюче питання, тому розглянемо його окремо в наступній публікації.

Реалізація меду у нас можлива тільки за попередніми замовленнями. Як ви вже зрозуміли з попередніх публікацій, що отримати високоякісний мед з трьох разовою переробкою в великих об’ємах неможливо.

Тож в першу чергу наш мед отримують ті, хто проходить у нас оздоровлення  в машині часу і в бджолиних будиночках (сон на вуликах), тому що це чудове доповнення для закріплення оздоровчого процесу. Далі мед реалізується по замовленням, які надійшли напередодні.

Ми залишаємо невелику кількість меду в резерві, який реалізується в особливих випадках, коли людині це вкрай потрібно.

Тож продаж меду в Рогачівському музеї сучасної апітерапії дещо відрізняється від промислових пасік. Кожну заявку ми розглядаємо індивідуально.

Кошти, що надходять від реалізації меду чи інших надходжень йдуть на розширення оздоровчих можливостей Рогачівського музею сучасної апітерапії, тобто повертаються до людей, які проходять тут оздоровлення

Заявки на мед від Рогачівського музею сучасної апітерапії приймаються за телефонами: 097-233-91-32, 067-656-59-39.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

співзасновник Рогачівського музею сучасної апітерапії