Пилковловлювачі Агропромислової фірми «Меліса-93» заслуговують найвищої оцінки

 

 

        

Квітковий пилок (обніжжя) збирають на пасіках з середини квітня до кінця липня за допомогою пилковловлювачів, які залежно від конструкції закріплюють до передньої стінки вулика (перед льотком) або встановлюють всередині вулика.

Залежно від наявності в природі квітучих рослин, погодних умов, запасу перги в стільниках, стану сімей, льотної активності сімей та медозбору пасічник визначає конкретні строки встановлення пилковловлювачів.

Найпопулярнішими серед бджолярів є пластикові пилковловлювачі промислового виробництва, які закріплюються перед льотком на шляху повернення бджіл у гніздо. Обніжжя з пилковловлювачів збирають у другій половині дня або ввечері. Пилок дуже гігроскопічний, при підвищеній вологості повітря він може збродитися і стане непридатним для подальшого вживання.

Значно зменшує накопичення вологи в пилку пилковловлювач конструкції Агропромислової фірми «Меліса-93». В цьому пилковловлювачеві поєднані кращі світові досягнення. По конструкції він дуже схожий на корейський пилковловлювач, але має багато переваг.

По-перше, він виконаний з кращого більш міцного пластику.

По-друге, пилковловлювач конструкції Агропромислової фірми «Меліса-93» значно зручніший в обслуговуванні. Тут все продумано, навіть до дрібних дрібниць, що дозволяє економити час роботи пасічника та зменшити трудовитрати.

Так що настав час і корейцям повчитися в харківчан.

Пилковловлювач Агропромислової фірми «Меліса-93» має захисний дашок від зовнішніх опадів, його не потрібно знімати з вулика під час збирання обніжжя, а одноміліметрові поздовжні щілини у денці ящичка для збору пилку, які виконані з трьох сторін, забезпечують постійне провітрювання та унеможливлює накопичення водяного конденсату.

Пилкознімна поворотна решітка має 309 отворів діаметром 5 мм, що забезпечує ефективну роботу сильної сім’ї. На період припинення збору пилку повернення пилкознімної решітки виконується ручкою, яка розташована збоку пилковловлювача.

Пилкоприймальна решітка заглиблена на 3,2 мм, що попереджає здування пилку вітром. Решітка має поздовжні щілини шириною 3,2 мм, що забезпечує вільне проникнення пилку в пластиковий ящик для його накопичення.

Пластиковий ящик для збору пилкового обніжжя за допомогою ручки з передніми захватами знімається значно легше ніж в попередніх моделей.

Усі пластикові деталі пилкоуловлювача виготовлені із пластика сертифіцірованного для збереження харчів.

Пилкоуловлювачі Лемішева останнього покоління – це найкращий подарунок українським бджолярам від наших промисловиків.

Від імені всіх бджолярів України редакція журналу «Агросвіт України» дякує  Агропромислову фірму «Меліса-93»  за цей чудовий подарунок.

 Віднині ми друкуємо тільки те, що є кращим в Україні і відповідає світовим стандартам.

 

 

За інформацією щодо повного переліку обладнання і пасічного реманенту та його придбання звертайтесь до  за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28

Володимир Маковенко, експерт дорадник